SLOVAKIA TRAVEL

PPC špecialistka/-ka

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané28.01.2022

SLOVAKIA TRAVEL je štátnou rozpočtovou organizáciou, ktorej misiou je podpora rozvoja cestovného ruchu v Slovenskej republike a propagácia a prezentácia Slovenskej republiky v zahraničí a na Slovensku ako cieľovej krajiny cestovného ruchu.

Náplň práce

Budeš správcom/správkyňou našich online kampaní, ktoré budeme realizovať doma, ale aj v zahraničí a vďaka ktorým sa ľudia dozvedia, že dovolenka na Slovensku je dobrý nápad. Kampane budeš nielen nastavovať, ale aj pripravovať zadania pre externé agentúry (napríklad v prípade zahraničných trhov). Rozpočet na online kampane je rádovo v stovkách tisíc eur ročne.

Čo bude tvojou náplňou práce:

  • správa reklamných účtov
  • nastavovanie a optimalizácia kampaní
  • príprava reportov podľa požiadaviek kolegov
  • tvorba manuálov (napr. k správnemu používaniu UTM parametrov)
  • implementácia reklamných meracích kódov
  • práca s ďalšími nástrojmi
  • prinášanie nápadov, ako môžeme veci robiť lepšie a efektívnejšie
  • sledovanie aktuálnych trendov a noviniek
  • spolupráca s členmi tímu

Požiadavky

Máš preukázateľné skúsenosti s nastavovaním kampaní v Google Ads, Facebook Ads, Inres, ale aj v iných reklamných systémoch, ktoré sa v rámci online marketingu využívajú. Vieš pripraviť reporty výkonnostných ukazovateľov jednotlivých kampaní a zároveň sa nebojíš prichádzať s návrhmi, ako kampane môžu prinášať ešte lepšie čísla. Nerobí ti problém pripraviť zadanie pre externú agentúru a dohliadnuť, aby všetko bolo nastavené tak, ako má.

Nemusíš vedieť všetko, ale očakávame, že sa rád/rada učíš a budeš prichádzať s nápadmi, ako robiť veci efektívnejšie.

Ponúkame

  • práca v organizácii so zaujímavou misiou
  • príležitosť pracovať s výnimočnými produktami aj v medzinárodnom prostredí
  • dynamická a zodpovedná práca a sebarealizácia
  • možnosť nastaviť si procesy (ide o novú pozíciu, takže budeš mať voľnú ruku)
  • možnosti osobného rozvoja a profesijného rastu