SLOVAKIA TRAVEL

Grafický dizajnér/-ka

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

Úroveň

Pridané28.01.2022

SLOVAKIA TRAVEL je štátnou rozpočtovou organizáciou, ktorej misiou je podpora rozvoja cestovného ruchu v Slovenskej republike a propagácia a prezentácia Slovenskej republiky v zahraničí a na Slovensku ako cieľovej krajiny cestovného ruchu.

Náplň práce

Do nášho marketingového tímu SLOVAKIA TRAVEL hľadáme grafického dizajnéra/-ku, ktorý/á si zoberie na starosti vizuálne výstupy. Prioritne budeš pripravovať vizuály pre sociálne siete, na náš online portál slovakia.travel, upravovať fotografie, ale aj rôzne iné výstupy (inzercia v printoch, reklamné predmety a iné). Ak máš skúsenosti aj s web dizajnom alebo animáciami/videom, tak máš veľké plus.

Veríme, že aj vďaka tebe budú naše výstupy atraktívne, oslovia ľudí a pomôžu nám v našom spoločnom ciele – prezentovať a propagovať Slovensko doma aj v zahraničí ako cieľovú krajinu cestovného ruchu.

Hlavné zodpovednosti:

  • samostatná príprava grafických výstupov podľa zadania
  • participácia pri návrhoch reklamných kampaní
  • prichádzať s vlastnými nápadmi, ako sa môžeme lepšie prezentovať z vizuálneho hľadiska
  • sledovať aktuálne trendy
  • komunikácia s členmi tímu a kolegami z ostatných tímov

Požiadavky

  • pracovné skúsenosti s vytváraním grafických výstupov aspoň 2 roky
  • estetická vnímavosť pre grafiku, fotografiu a brand
  • kreativita
  • time management
  • časová flexibilita

So svojím životopisom pošli, prosím, aj svoje portfólio.

Ponúkame

  • tvoju prácu budú vidieť milióny ľudí po celom svete a budeš mať možnosť ovplyvniť ako bude vyzerať vizuálna prezentácia Slovenska
  • práca v organizácii so zaujímavou misiou
  • príležitosť pracovať s výnimočnými produktami aj v medzinárodnom prostredí
  • dynamická a zodpovedná práca a sebarealizácia
  • možnosti osobného rozvoja
  • spolupracujeme s top agentúrami na Slovensku (MUW Saatchi & Saatchi, Studio Echt, 4.0 a ďalšie), takže prílležitosť naučiť sa niečo nové a profesionálne rásť