Slovak Telekom

Špecialista marketingovej komunikácie

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 6.8 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané31.01.2022

Sme najväčší slovenský multimediálny operátor, ktorý na telekomunikačný trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Náplň práce

Hľadáme stážistu/tku, ktorý by bol súčasťou brandového mediálneho tímu a participoval na vytváraní a exekuovaní mediálnych stratégií v rôznych mediatypoch a pre rôzne cieľové skupiny. Stážista (trainee) nie je klasický brigádnik a nerobí prácu, ktorá sa iným nechce. Má zodpovednosť za projekty, je súčasťou projektového tímu, pracuje na zložitých úlohách, zdokonaľuje sa vo svojom odbore. Okrem toho, že nahliadne do veľkej firmy, v ktorej získava pracovné skúsenosti už počas štúdia, má možnosť získať prácu na full-time ihneď po škole.

Agendu vieme úspešnému uchádzačovi z časti prispôsobiť na mieru podľa záujmov

✅ Komunikácia s biznis zákazníkov
✅ Manažment platených PR článkov
✅ TV plánovanie a stratégia
✅ Zavádzanie a testovanie nových analytických toolov
✅ Participácia na komplexnom plánovaní ATL kampaní
✅ Príprava dátových analýz
✅ Špecializácia na programatické online kampane
✅ Exekúcia stratégie komunikácie na mladých

Čo nie je súčasťou:
❌ PR
❌ Vytváranie contentu (posty, články, kreatíva)
❌ Stratégia a kampane na sociálnych sieťach

Požiadavky

Hľadáme šikovného a ambiciózneho človeka, ktorý má chuť vzdelávať sa, rád challanguje status quo a rad prichádza s novými nápadmi na zlepšenia. Je dátovo a analyticky zdatný, má zmysel pre detail. Výhodou je ak mu niečo hovorí GRP. Všetko ostatné ťa vieme naučiť.

  • študent 3. ročníka Bc. Alebo 1. ročníka Mgr.
  • anglicky jazyk - pokročilý
  • excel – mierne pokročilý (tzn. poznáš nejakú tú klávesovú skratku, s ľahkosťou pracuješ so základnými matematickými funkciami, vieš vytvoriť a editovať prehľadné grafy, máš predstavu čo potrebuješ a vieš si jednoducho nové funkcie vyhľadať a implementovať.
  • Powerpoint mierne pokročilý (ovládaš basic formátovanie a prácu s grafmi, výhodou je ak vieš čo je master slide)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top