Slovak Telekom - Telekom Doma

Osobný telekomunikačný špecialista pre zákazníkov Slovak Telekom

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané11.08.2021

Sme najväčší slovenský multimediálny operátor, ktorý na telekomunikačný trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Náplň práce

Pre nášho partnera Spoločnosť Greg Hamm, s.r.o. obsadzujeme pozíciu obchodný reprezentant pre vykonávanie zákazníckej starostlivosti

  • aktualizácia zákazníckej databázy ST
  • realizácia stretnutia so zákazníkmi na základe pridelenej databázy
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
  • poradenstvo pre zákazníkov
  • pomer práce, terén 70% - kancelária 30%

Požiadavky

  • stredoškolské bez maturity

  • stredoškolské s maturitou

  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • vysokoškolské I. stupňa

  • vysokoškolské II. stupňa

  • vysokoškolské III. stupňa

  • komunikácia

  • prozákaznícky prístup

  • cieľavedomosť

  • prax v oblasti obchodu

Ponúkame

  • zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • nadpriemerné platové ohodnotenie
  • firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
    vyžitie)
  • podpora zo strany ST ( mobilný telefón + tablet s 10 GB Internetom )
  • úplné know-how a osobitý prístup
  • všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
  • služobný automobil ( po zaškolení aj na súkromné účely )