+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1500 €

Dátum pridania: 25.11.2019

Slovák & Friends je názov projektu, ktorý vznikol v auguste v Bratislave. Agentúra, ktorú po 20tich rokoch v reklame založil Róbert Slovák, aktuálne disponuje osemčlenným interným teamom avšak je postavená na fluidnej štruktúre - to znamená, že na jednotlivých projektoch pracujú aj odborníci, ktorí sa do nich zapájajú ad-hoc. Medzi jej prvé kampane patrí komunikácia jubilejného 20teho ročníka festivalu dokumentárnych filmov Jeden svet, ktorý ilustrovala oceňovaná Ivana Šáteková, kampaň Férová značka pre lídra na trhu jogurtov - Zvolenský či inovatívny vzdelávací projekt Fenomény sveta.

Náplň práce

Potrebujeme človeka, ktorý vie písať kratšie formáty, statusy, slogany, ale nezľakne sa ani scenárov videí či PR a natívnych článkov.

Požiadavky

Budeme radi, ak máš aspoň nejaké skúsenosti s písaním reklamných textov. Radi Ti pošleme skúšobné zadanie. Angličtinu a komunikatívnosť považujeme za samozrejmosť.

Ponúkame

Prácu v priateľskej skupine ľudí, ktorých baví komunikácia a kreativita s dôrazom na spoločenskú zodpovednosť. Ďalej skúsenosti, vedenie či mentoring Róberta Slováka. Využívanie poznatkov kognitívnej vedy pri tvorbe inovatívnych kampaní s akcentom na spoločenskú zodpovednosť.

Ak ideš do toho s nami - pošli nám spolu s tvojim portfóliom aj ukážku kampane, ktorá ťa v poslednej dobe zaujala (akúkoľvek) + aspoň 2 chyby, ktoré sme urobili v tomto inzeráte (akékoľvek).

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 3 ďalšie. Zobraziť všetky