pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
RemoteDeveloperi

sli.do

Mid Full Stack Developer

Mesto:  Remote

Typ: Full-time

Plat: 1800 — 5000 €

Dátum pridania: 10.11.2020

Pôvodný nápad za zrodom Slido bol vytvoriť nástroj na zbieranie spätnej väzby od študentov na prednáškach a tým zlepšiť vyučovací proces. Po výhre na Startup Weekend Bratislava sa tento nápad uchytil a Peter Komorník (CEO) spolu s Františkom Krivdom a Petrom Slivkom založili firmu. Netrvalo to dlho a postupne sa začali vynárať ďalšie možnosti využitia.

Slido sa vypracovalo na šikovnú aplikáciu, ktorá umožňuje publiku klásť otázky a naživo hlasovať počas eventov či mítingov prostredníctvom smartfónov, tabletov, či notebookov. Slido rúca bariéry medzi spíkrami a publikom, a tým pomáha ľuďom vyťažiť z podujatí čo najviac. Od špecialistov internej komunikácie, cez trénerov, tím lídrov, organizátorov konferencií až po samostatne prezentujúcich, Slido je vhodné pre kohokoľvek, kto chce zvýšiť interakciu a zlepšiť komunikáciu na svojom podujatí, či už naživo, alebo virtuálne.

Vízia Slido je skvalitniť komunikáciu na mítingoch a eventoch a tým pozdvihnúť ich úroveň. Vyše 150-členný tím ustavične pracuje na zlepšovaní Slido ako produktu a na poskytovaní skutočne výnimočnej zákazníckej podpory.

Do dnešného dňa Slido pomohlo zlepšiť interakciu s publikom na vyše 320 000 podujatiach po celom svete. Slido bolo použité na mnohých konferenciách celosvetového významu, ako SXSW, Web Summit či Money20/20 a spolupracovalo s významnými zákazníkmi ako napríklad Spotify, Lufthansa, BBC a Oracle. Už od začiatkov malo namierené Slido do sveta a dnes má okrem centrály v Bratislave kancelárie aj v Londýne, New Yorku, San Franciscu a Sydney.

Od svojho vzniku získalo Slido viacero ocenení a v roku 2018 sa stalo najrýchlejšie rastúcou technologickou spoločnosťou na Slovensku.

V Slido sa si na svoje prídu športovci, ktorí sa môžu pridať do skupiny "Tu ma bolí", ale mimopracovné aktivity sa nájdu aj pre hráčov spoločenských hier, zanietených rodičov, vášnivých čitateľov, či tých hudobne nadaných.

Náplň práce

  • Experience full-cycle development and work on features from back-end to front-end
  • Take ownership for architecture/design/technology decisions
  • Aim to create top-quality clean code, perform own test cases and participate in peer to peer code review
  • Troubleshoot with steady hands and ruthlessly fix bugs
  • Improve usability, performance and overall quality
  • Partner with Product Managers, Designers and Testers in taking products and features from concept to production
  • Follow agile and lean principles or argument and challenge them

Požiadavky

  • You understand the development process from A to Z thanks to your knowledge and experience with both front-end and back-end.
  • You know how to develop and maintain high-quality software
  • You have mastered multiple programming languages, tools and databases, f.e. TypeScript/JavaScript/Node.js, SQL/NoSQL, PHP, Git, HTML, CSS, Angular, React
  • You are familiar with AWS cloud (or cloud in general) and you know what is REST
  • You learn quickly and you are continuously coming up with new ideas and improvements
  • You are passionate about bringing a top-quality product to users and you understand the effort that comes with it.

Ponúkame

Competitive salary, quarterly bonus, amazing colleagues, an environment where you can take full responsibility for projects. Also, multisport card, an office stocked with snacks and drinks, regular team events and partied!

Podobné joby (39)