pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
RemoteDizajnéri

sli.do

Senior Product Designer

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 1600 — 3600 €

Dátum pridania: 04.12.2020

Pôvodný nápad za zrodom Slido bol vytvoriť nástroj na zbieranie spätnej väzby od študentov na prednáškach a tým zlepšiť vyučovací proces. Po výhre na Startup Weekend Bratislava sa tento nápad uchytil a Peter Komorník (CEO) spolu s Františkom Krivdom a Petrom Slivkom založili firmu. Netrvalo to dlho a postupne sa začali vynárať ďalšie možnosti využitia.

Slido sa vypracovalo na šikovnú aplikáciu, ktorá umožňuje publiku klásť otázky a naživo hlasovať počas eventov či mítingov prostredníctvom smartfónov, tabletov, či notebookov. Slido rúca bariéry medzi spíkrami a publikom, a tým pomáha ľuďom vyťažiť z podujatí čo najviac. Od špecialistov internej komunikácie, cez trénerov, tím lídrov, organizátorov konferencií až po samostatne prezentujúcich, Slido je vhodné pre kohokoľvek, kto chce zvýšiť interakciu a zlepšiť komunikáciu na svojom podujatí, či už naživo, alebo virtuálne.

Vízia Slido je skvalitniť komunikáciu na mítingoch a eventoch a tým pozdvihnúť ich úroveň. Vyše 150-členný tím ustavične pracuje na zlepšovaní Slido ako produktu a na poskytovaní skutočne výnimočnej zákazníckej podpory.

Do dnešného dňa Slido pomohlo zlepšiť interakciu s publikom na vyše milióne podujatí po celom svete. Slido bolo použité na mnohých konferenciách celosvetového významu, ako SXSW, Web Summit či Money20/20 a spolupracovalo s významnými zákazníkmi ako napríklad Spotify, Lufthansa, BBC a Oracle. Už od začiatkov malo namierené Slido do sveta a dnes má okrem centrály v Bratislave kancelárie aj v Londýne, New Yorku, San Franciscu a Sydney.

Od svojho vzniku získalo Slido viacero ocenení a v roku 2018 sa stalo najrýchlejšie rastúcou technologickou spoločnosťou na Slovensku.

V Slido sa si na svoje prídu športovci, ktorí sa môžu pridať do skupiny "Tu ma bolí", ale mimopracovné aktivity sa nájdu aj pre hráčov spoločenských hier, zanietených rodičov, vášnivých čitateľov, či tých hudobne nadaných.

Náplň práce

We’re seeking an exceptionally talented, hands-on designer who’s passionate about solving complex problems and creating experiences that delight customers worldwide.

You will design and lead the UX and UI construction for complex projects with a broad scope and evolving objectives.

Your role
-Work closely with a Product Manager, UX Researchers (involving participation on research calls), Data analysts and Engineers
-Work through design problems from beginning to end (translate research insights into ideas, form new features and design workflows to realize them)
-Sketch and prototype ideas to quickly gather initial feedback (create low-fidelity wireframes)
-Collaborate with your Design peers to ensure a consistent and cohesive experience for our users
-Cooperate on our Design library initiative and on implementation of Abstract

Požiadavky

-3+ years of previous experience with all: UX, UI and Product Design (SaaS preferred)
-Fluency in best practices for interaction design, user-centered design process, as well as strong knowledge of user experience principles and techniques
-Demonstrated understanding of user-centered design skills, disciplines, and principals, as well as a razor-sharp attention to detail and a keen eye for design
-Ability to assess complex user design issues and create simple solutions for them
-Previous experience with Sketch/Figma/Adobe XD highly preferred
-Experience working in Agile and/or Lean UX environment preferred
-Advanced English

Along with your resume, please submit a link to your portfolio that highlights design and other relevant work that makes you proud and that demonstrates your conceptual thinking and creative problem solving.

Ponúkame

-We are a team of 150+ people who are passionate about what they do and care about each other
-You have the opportunity to work on things that have a real impact and are being used by thousands of people around the world
-You will be part of the team who is building a world-class product
-We share knowledge and within our team of talented programmers, you will grow much faster
-We use techniques of agile software development
-We are fans of the Lean Startup methodology, we love Trello, Jira, Slack
-We love biking, running and hiking. Join our own Slido sports team called “Tu ma bolí”
-Free refreshments in the office during the day (including great coffee)
-Culture of Freedom & Responsibility

Poslať e-mailom

Skopírovať link

sli.do má aktuálne 5 pracovných ponúk