slávik & stell

Marketing Coordinator pre Peikko

MestoKraľová nad Váhom

FormaFull-time

Plat1499 — 1700 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané08.12.2020

Našou víziou je pracovať s najlepšími a meniť tak svet, ľudí a biznis.

Rozumieme tomu, že rozvoj biznisu je o skúsenostiach, zanietení a vytrvalosti ľudí, ktorí ho riadia.

Náplň práce

Je to podľa mňa fakt pekný job na strane klienta. Naozaj nice pre mediora, prípadne niekoho, kto chce ísť na druhú stranu. Krásny produkt, fínska kultúra a ľudia, s ktorými sme už niečo urobili. Jediné slabé miesto je lokalita. Tak či tak, ak by som chcel niekomu urobiť dobre, ponúkol by som tento job. Poznám GM, a HR manažér je môj bývalý kolega. Nebudem to ďalej vychvaľovať, dobrá firma.

Peikko je výrobná spoločnosť a patrí medzi najpokrokovejšie spoločnosti stavebného priemyslu na svete. V Kráľovej nad Váhom pár stovák ľudí vyrába konštrukcie. Moderný, efektívny a rýchly nástroj pre developerov.

Hľadáme samostatného a už skúseného človeka „z marketingu“, ktorý zastreší všetky marketingové aktivity a rozbehne marketing spoločnosti doslova „od základov“. Pozíciu môžeme nazvať Marketingová koordinátor, pretože pre pestré marketingové činnosti a aktivity medzi firmou a agentúrami z externého prostredia, je názov priliehavý.

Cieľom pozície je:

  • Rozplánovanie marketingovej stratégie do konkrétnych aktivít a krokov
  • Nadviazanie spolupráce s predvybratými dodávateľmi (PR a content agentúra) a dohodnutie konkrétnych podmienok, výber ďalších potrebných dodávateľov pre realizáciu marketingových aktivít
  • Sledovanie produktového portfólia a jeho aplikácií u zákazníkov, monitoring trhu, participácia pri vývoji testovaní produktov,
  • Spolupráca s manažmentom na identifikácii tém a tvorbe obsahu pre externú ako aj internú komunikáciu, príprava/výroba podkladov k takejto komunikácii,
  • Detailné rozplánovanie schváleného rozpočtu do jednotlivých aktivít - Exekúcia jednotlivých marketingových aktivít
  • Nastavenie reportingu úspešnosti marketingových aktivít, schválenie s CEO a nastavenie pravidelného reportovania smerom k vedeniu
  • Aktívna podpora obchodného oddelenia

Požiadavky

  • Skúsenosť z marketingu, PR, alebo „reklamy“, cca 5 rokov
  • Výborné organizačné schopnosti, felxibilita, samostatnosť
  • Komunikatívnosť, schopnosť pochopiť veci, prevziať zodpovednosť za realizáciu a projektovo riadiť spolunavrhntué „projekty“
  • Samostatnosť a schopnosť “deliverovať” marketingové aktivity
  • Proaktívny, ľudský a pracovitý prístup

Na tejto pozícii bude priestor a možnosť vybudovať marketing v spoločnosti v podstate “od základov” s využitím premyslenej marketingovej stratégie a koncepcie materskej firmy. Výhody a zázemie škandinávskej spoločnosti pôsobiacej na celom svete.