pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

slávik & stell

Mid Marketing Coordinator pre Peikko

Mesto: Kraľová nad Váhom

Typ: Full-time

Plat: 1499 — 1700 €

Dátum pridania: 08.12.2020

Náplň práce

Je to podľa mňa fakt pekný job na strane klienta. Naozaj nice pre mediora, prípadne niekoho, kto chce ísť na druhú stranu. Krásny produkt, fínska kultúra a ľudia, s ktorými sme už niečo urobili. Jediné slabé miesto je lokalita. Tak či tak, ak by som chcel niekomu urobiť dobre, ponúkol by som tento job. Poznám GM, a HR manažér je môj bývalý kolega. Nebudem to ďalej vychvaľovať, dobrá firma.

Peikko je výrobná spoločnosť a patrí medzi najpokrokovejšie spoločnosti stavebného priemyslu na svete. V Kráľovej nad Váhom pár stovák ľudí vyrába konštrukcie. Moderný, efektívny a rýchly nástroj pre developerov.

Hľadáme samostatného a už skúseného človeka „z marketingu“, ktorý zastreší všetky marketingové aktivity a rozbehne marketing spoločnosti doslova „od základov“. Pozíciu môžeme nazvať Marketingová koordinátor, pretože pre pestré marketingové činnosti a aktivity medzi firmou a agentúrami z externého prostredia, je názov priliehavý.

Cieľom pozície je:

  • Rozplánovanie marketingovej stratégie do konkrétnych aktivít a krokov
  • Nadviazanie spolupráce s predvybratými dodávateľmi (PR a content agentúra) a dohodnutie konkrétnych podmienok, výber ďalších potrebných dodávateľov pre realizáciu marketingových aktivít
  • Sledovanie produktového portfólia a jeho aplikácií u zákazníkov, monitoring trhu, participácia pri vývoji testovaní produktov,
  • Spolupráca s manažmentom na identifikácii tém a tvorbe obsahu pre externú ako aj internú komunikáciu, príprava/výroba podkladov k takejto komunikácii,
  • Detailné rozplánovanie schváleného rozpočtu do jednotlivých aktivít - Exekúcia jednotlivých marketingových aktivít
  • Nastavenie reportingu úspešnosti marketingových aktivít, schválenie s CEO a nastavenie pravidelného reportovania smerom k vedeniu
  • Aktívna podpora obchodného oddelenia

Požiadavky

  • Skúsenosť z marketingu, PR, alebo „reklamy“, cca 5 rokov
  • Výborné organizačné schopnosti, felxibilita, samostatnosť
  • Komunikatívnosť, schopnosť pochopiť veci, prevziať zodpovednosť za realizáciu a projektovo riadiť spolunavrhntué „projekty“
  • Samostatnosť a schopnosť “deliverovať” marketingové aktivity
  • Proaktívny, ľudský a pracovitý prístup

Na tejto pozícii bude priestor a možnosť vybudovať marketing v spoločnosti v podstate “od základov” s využitím premyslenej marketingovej stratégie a koncepcie materskej firmy. Výhody a zázemie škandinávskej spoločnosti pôsobiacej na celom svete.