pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Go back Späť

Feedback

Mesto: Remote

Typ: Freelance

Plat: 1400 — 4000 €

Faktúra

Dátum pridania: 18.03.2021

Pod značkou Simple Mobile Tools sa ukrýva skupina 22 Android apiek, ktoré sú open source, neobsahujú žiadne reklamy, analytiky, prístup na internet, ani žiadne iné nepotrebné oprávnenia. Prvých 6 apiek bolo publikovaných v júni 2016, momentálne je ich 22. Dokopy majú cez 30 miliónov stiahnutí a 50 tisíc stiahnutí denne, takže nejde o žiadny startup, ktorý môže zo dňa na deň zmiznúť. Je tu práveže potenciál aj na niekoľkonásobný rast. Sídlo je neďaleko Košíc, ponúkané práce sú ale na diaľku odkiaľkoľvek.

Náplň práce

Hľadám niekoho na ASO optimalizáciu Android apiek Simple Mobile Tools, sú na https://play.google.com/store/apps/dev?id=9070296388022589266 . Ide o dlhodobú spoluprácu na diaľku na živnosť/s.r.o. Šancu dostanú aj začiatočníci, musíš ale vedieť, čo to ASO vlastne je. Môže ísť o pár hodín týždenne, aj full-time. Angličtina je povinná, ostatné svetové jazyky sú výhodou. Potrebná bude aj komunikácia s rôznymi prekladateľmi, aby boli pokryté všetky svetové jazyky.

Náplňou práce bude optimalizácia screenshotov a textov týkajúcich sa apiek, t.j. názvu, krátkeho a dlhého popisu. Pozícia je vhodná pre ľudí všetkých úrovní.

Požiadavky

Analytické myslenie
Chuť pracovať a zlepšovať sa
Angličtina
Znalosť ďalšieho svetového jazyka výhodou

Ponúkame

Flexibilnú pracovnú dobu
Prístup k dátam apiek s desiatkami miliónov stiahnutí
Platenú verziu služby, ktorú si vyberieš (AppFollow, AppTweak...)
Šancu na rozvoj v oblasti s obrovským potenciálom
Zaujímavý projekt s reálnym vplyvom na jeho úspešnosť

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Simple Mobile Tools má aktuálne 2 pracovné ponuky