Simple Mobile Tools

Android ASO guru

MestoRemote

FormaFreelance

Plat1400 — 4000 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané18.03.2021

Pod značkou Simple Mobile Tools sa ukrýva skupina Android apiek, ktoré sú open source, neobsahujú žiadne reklamy, analytiky, prístup na internet, ani žiadne iné nepotrebné oprávnenia. Prvých 6 apiek bolo publikovaných v júni 2016, momentálne je ich 24. Dokopy majú cez 70 miliónov stiahnutí a 70 tisíc stiahnutí denne, takže nejde o žiadny startup, ktorý môže zo dňa na deň zmiznúť. Je tu práveže potenciál aj na niekoľkonásobný rast. Sídlo je neďaleko Košíc, ponúkané práce sú ale na diaľku odkiaľkoľvek.

Náplň práce

Hľadám niekoho na ASO optimalizáciu Android apiek Simple Mobile Tools, sú na https://play.google.com/store/apps/dev?id=9070296388022589266 . Ide o dlhodobú spoluprácu na diaľku na živnosť/s.r.o. Šancu dostanú aj začiatočníci, musíš ale vedieť, čo to ASO vlastne je. Môže ísť o pár hodín týždenne, aj full-time. Angličtina je povinná, ostatné svetové jazyky sú výhodou. Potrebná bude aj komunikácia s rôznymi prekladateľmi, aby boli pokryté všetky svetové jazyky.

Náplňou práce bude hlavne optimalizácia screenshotov a textov týkajúcich sa apiek, t.j. názvu, krátkeho a dlhého popisu. Pozícia je vhodná pre ľudí všetkých úrovní.

Požiadavky

  • Analytické myslenie
  • Chuť pracovať a zlepšovať sa
  • Angličtina
  • Znalosť ďalšieho svetového jazyka výhodou

Ponúkame

  • Flexibilnú pracovnú dobu
  • Prístup k dátam apiek s desiatkami miliónov stiahnutí
  • Platenú verziu služby, ktorú si vyberieš (AppFollow, AppTweak...)
  • Šancu na rozvoj v oblasti s obrovským potenciálom
  • Zaujímavý projekt s reálnym vplyvom na jeho úspešnosť