Go back Späť
Marketéri

Junior Online nadšenec s pridanou hodnotou

SHARKANI

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1300 eur

Dátum pridania: 19.06.2019

Sme digitálna agentúra so skvelým tímom a skvelými klientmi. Našou filozofiou je prinášať kvalitnú službu pre klienta, ktorý bude natoľko spokojný, že sa bude obracať na SHARKANI vždy, keď bude potrebovať niečo nové pri rozvoji svojej firmy. Vie, že sa môže spoľahnúť na výsledok, ktorý splní jeho cieľ.

Náplň práce

Nehľadáme zamestnanca, ale nového člena tímu, ktorý medzi nás zapadne a prinesie nový vietor a skúsenosti z oblasti social media. Ak máš skúsenosti z práce v agentúre, príď sa nám ukázať. Čo budeš mať pod palcom?

Požiadavky

Čakáme od teba kreatívny životopis s referenciami, na ktoré si hrdá/ý + domáca úloha: vytvor návrh facebookového príspevku, v ktorom originálne odprezentuješ svoju pridanú hodnotu.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Email pošli na: karin@sharkani.com

Ponúkame

Mám záujem

Mám záujem