Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Vývojár mobilných aplikácií / iOS & Android

Sensoneo j.s.a

Mesto:  Banská Bystrica

Typ: Freelance

Plat: 1500 eur

Dátum pridania: 14.05.2019

Sensoneo je globálny poskytovateľ komplexných riešení pre manažment odpadov, ktoré umožňujú mestám a spoločnostiam optimalizovať náklady, zvyšovať ohľaduplnosť k životnému prostrediu a zlepšovať kvalitu života.Prostredníctvom svojej unikátnej inteligentnej technológie pre odpadový manažment Sensoneo radikálne mení spôsob manažovania odpadu. Riešenie kombinuje unikátne ultrazvukové Smart senzory, ktoré monitorujú odpad so sofistikovaným softvérom, čo mestám a spoločnostiam umožňuje robiť strategické rozhodnutia na základe reálnych dát a optimalizovať odpadovú zvozovú logistiku. Vo výsledku tak riešenie prináša minimálne 30 percentné zníženie celkových nákladov na zvoz odpadu a približne 60 percentné zníženie výfukových exhalátov v mestách. Sensoneo inteligentné riadenie odpadov zaujalo mestá a firmy po celom svete a riešenie je nasadené v početných lokáciách v Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike, Strednom východe, Austrálii a na Novom Zélande. Pre viac informácií o tom, ako vám môže Sensoneo pomôcť riadiť odpad inteligentnejšie, navštívte www.sensoneo.com.

Náplň práce

Sme päťročný slovenský scale-up, ktorému sa za krátky čas podarilo dostať svoje riešenie do 35 krajín sveta. Vyvíjame monitorovacie senzory a sofistikovaný softvér, ktorý umožňuje riadiť odpad efektívnejšie a s väčším ohľadom na životné prostredie. Výsledky našej práce môžeš jednoducho vidieť aj v našej voľne dostupnej aplikácii https://sensoneo.com/app/ - čo je práve oblasť, do ktorej hľadáme posilu v podobe skúseného Vývojara mobilných aplikácií iOS/ Android.

Požiadavky

Čo by si mal ovládať: - programovaci jazyk Java,Swift - skusenosti s Android Studio, XCode, Git, REST/JSON- výhodou je znalosť BLEV menšej miere občas zabŕdneš aj do backendu, kde sa ti vyplatí znalosť týchto technológií:- programovací jazyk Javascript- úprava a tvorba nových API - výhoda znalosť MySQL, TotalJS, Express, MQTT, Websockety

Ponúkame

Pracovať môžeš z veľkej časti aj z domu a okrem termínov, kedy majú byť veci hotové, máš k dispozícii viac-menej pohyblivý pracovný čas. Páčiť sa ti u nás bude, ak ťa zaujímajú nové technológie, máš záujem napredovať a vyvíjať sa, a ak je pre teba dôležité robiť na zaujímavých veciach, ktoré majú význam.