Go back Späť
Developeri

Senior Vývojár mobilných aplikácií / iOS & Android

Sensoneo j.s.a

Mesto: Banská Bystrica

Typ: Freelance

Plat: 1500 eur

Dátum pridania: 14.05.2019

Sensoneo je globálny poskytovateľ komplexných riešení pre manažment odpadov, ktoré umožňujú mestám a spoločnostiam optimalizovať náklady, zvyšovať ohľaduplnosť k životnému prostrediu a zlepšovať kvalitu života.

Prostredníctvom svojej unikátnej inteligentnej technológie pre odpadový manažment Sensoneo radikálne mení spôsob manažovania odpadu. Riešenie kombinuje unikátne ultrazvukové Smart senzory, ktoré monitorujú odpad so sofistikovaným softvérom, čo mestám a spoločnostiam umožňuje robiť strategické rozhodnutia na základe reálnych dát a optimalizovať odpadovú zvozovú logistiku. Vo výsledku tak riešenie prináša minimálne 30 percentné zníženie celkových nákladov na zvoz odpadu a približne 60 percentné zníženie výfukových exhalátov v mestách.

Sensoneo inteligentné riadenie odpadov zaujalo mestá a firmy po celom svete a riešenie je nasadené v početných lokáciách v Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike, Strednom východe, Austrálii a na Novom Zélande. Pre viac informácií o tom, ako vám môže Sensoneo pomôcť riadiť odpad inteligentnejšie, navštívte www.sensoneo.com.

Náplň práce

Sme päťročný slovenský scale-up, ktorému sa za krátky čas podarilo dostať svoje riešenie do 35 krajín sveta. Vyvíjame monitorovacie senzory a sofistikovaný softvér, ktorý umožňuje riadiť odpad efektívnejšie a s väčším ohľadom na životné prostredie. Výsledky našej práce môžeš jednoducho vidieť aj v našej voľne dostupnej aplikácii https://sensoneo.com/app/ - čo je práve oblasť, do ktorej hľadáme posilu v podobe skúseného Vývojara mobilných aplikácií iOS/ Android.

Požiadavky

Čo by si mal ovládať:
- programovaci jazyk Java,Swift
- skusenosti s Android Studio, XCode, Git, REST/JSON
- výhodou je znalosť BLE

V menšej miere občas zabŕdneš aj do backendu, kde sa ti vyplatí znalosť týchto technológií:
- programovací jazyk Javascript
- úprava a tvorba nových API
- výhoda znalosť MySQL, TotalJS, Express, MQTT, Websockety

Ponúkame

Pracovať môžeš z veľkej časti aj z domu a okrem termínov, kedy majú byť veci hotové, máš k dispozícii viac-menej pohyblivý pracovný čas. Páčiť sa ti u nás bude, ak ťa zaujímajú nové technológie, máš záujem napredovať a vyvíjať sa, a ak je pre teba dôležité robiť na zaujímavých veciach, ktoré majú význam.

Mám záujem

Mám záujem