Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Grafický dizajnér/dizajnérka

Seesame

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1300 eur

Dátum pridania: 05.02.2019

V Seesame nájdete skúsený tím špecialistov na komunikáciu.Vieme, čo formuje správanie ľudí, a robíme veci, ktoré prinášajúvýsledky vo vzťahoch aj podnikaní.Seesame poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách. Viac na https://www.seesame.com

Náplň práce

Poď s nami robiť social media, online, ale aj komplexné kampane a microsites. Plat od 1000 eur, ale dohodneme sa podľa tvojich skills. + Bonusy, fond na vzdelávanie, konfery a iMac 27" 5K.

Požiadavky

Kreatívne myslenie, estetické cítenie, precíznosť. Schopnosť pracovať na veľmi pestrých zadaniach. Práca s Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.Znalosť a skúsenosť v dizajne webov, microsite a landing pages.Skúsenosti s prípravou podkladov pre online aj print.Skúsenosti s obsahom na social media. Znalosť UX výhodou. Ilustrátorské zručnosti výhodou.

Ponúkame

Pestrú prácu na veľkých klientoch ako Shell, MSD, IKEA, ale aj na malých nádejných startupoch, neziskovkách a interných veciach.Zapojenie do tvorby kampaní od úplného začiatku. Dosah na výslednú podobu kampaní.Vzdelávací fond, 13. a 14. plat, individuálne ročné odmeny.Sympatický tím a príjemné prostredie :)