Seesame

Online & social media specialist

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané14.01.2022

Sme veľmi radi, že zamestnancom sa u nás páči a cítia sa dobre a bezpečne. Vďaka ich feedbacku sme od prestížneho Provoke media získali výnimočné ocenenie za pracovné prostredie - Best consultancy to work for v kontinentálnej Európe ✨. A to nás extrémne teší.

Zjednodušujeme zložité veci

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Náplň práce

Chceš sa stať členom nášho digitálneho tímu?
Dennodenne v ňom vymýšľame zaujímavé obsahy na sociálne siete a zároveň riadime zmysluplné online kampane. A presne to by bolo aj tvojou úlohou. Ak máš prehľad a skúsenosti so social media a online marketingom, daj nám o sebe vedieť. Hľadáme kolegov, ktorí majú drive posunúť vpred seba aj nás a nezáleží či si junior, mid alebo senior.

Čo by si robila / robil:

  • navrhovanie stratégií pre sociálne siete
  • príprava obsahových plánov pre sociálne siete
  • plánovanie a príprava príspevkov na sociálne siete - Facebook, Instagram, Linkedin (najmä nápady a copywriting)
  • nasadzovanie a boosting obsahu, ktorý vytvoríme
  • community management
  • exekúcia online kampaní na sociálnych sieťach, aj cez iné reklamné systémy Google ads, Strossle a iné
  • sledovanie trendov v digitále a vzdelávanie seba aj kolegov

Požiadavky

Naozaj u nás budeš potrebovať angličtinu. Takú, aby sa sa dorozumel s klientom naživo aj mailom. Sme tu partia zodpovedných ľudí a takých aj hľadáme. Keď sa na niečom dohodneme, tak to platí. Či už ide o DDL, kvalitu dodanej práce alebo tímovú večeru. Nájdeš u nás skúsený tím, ktorý ti vždy rád pomôže, ale za ruku sa nevodíme. Preto musíš mať správnu dávku samostatnosti a proaktivity.

Okrem toho by si mal/a primerane ovládať:

  • Facebook Business Manager/Suit a Facebook Ads
  • Google Analytics
  • Google Ads by boli fajn, ale nie sú podmienkou (veríme, že sa naučíš :) )

Ponúkame

  1. príjemný kolektív, kde sa veľa naučíš a kde sa ľudia radi naučia aj od teba
  2. techniku a služby ktorú k práci potrebuješ (PC, mobil, taxík, prípadne povieš ty)
  3. možnosť pracovať v peknom office s dobrým kávovarom, ale aj z domu
  4. primerane flexi pracovný čas
  5. atraktívny systém benefitov (vrátane možnosti koncoročných bonusov, 13. a 14. platu, edufondu, super zamestnaneckú appku a ďalšie)

Tešíme sa na teba 🤘