Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Projektový manažér/ IT Analytik

SCR technologies

Mesto: Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 1600 — 2000 eur

Dátum pridania: 07.02.2019

Sme moderná technologická spoločnosť dodávajúca inovatívne a progresívne IT riešenia. Zaoberáme sa vývojom custom riešení. Za viac ako 10 rokov pôsobenia sme sa sa podieľali na stovkách riešení v segmente e-commerce, e-learning, vývoja softwaru, vývoja mobilných a webových aplikácia a v segmente e-Governmentu.
Sme členom skupiny SCR®, čo nám prináša zdieľanie know-how z oblasti technológií, marketingu a designu.

Náplň práce

- analýza potrieb slovenských a medzinárodných zákazníkov, procesov a biznis požiadaviek IT projektov
- tvorba analytickej dokumentácie (use cases, procesy, funkčné a nefunkčné požiadavky)
- komunikácia so zákazníkom v analytických a technických záležitostiach projektu
- aktívna participácia na plánovaní projektu po finančnej, organizačnej a koncepčnej stránke (stavba pracovného tímu, aktívna účasť na prípravnej fáze projektu, príprava finančného a realizačného plánu projektu, spolupráca s obchodným oddelením pri príprave zmlúv a ponúk)

Požiadavky

- analytické a koncepčné myslenie
- znalosť techník a agilných metodik vývoja IT projektov
- rozhľad v oblasti webových aplikácií a webových portálov
- schopnosť proaktívne navrhovať a vylepšovať riešenia pre zákazníka (pridaná hodnota / stratégia)
- znalosť UML, ideálne so znalosťou Enterprise architect
- znalosť SQL a databázových systémov výhodou
- znalosť programovacích jazykov (PHP, Java, .NET) výhodou
- znalosť návrhových vzorov a ich praktické využitie
- angličtina na minimálnej úrovni B2
- časová flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť pracovať pod stresom
- schopnosť viesť a motivovať ľudí

Ponúkame

- práci na dobrých, veľkých a zaujímavých projektoch
- možnosti práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch (Java/SpringBoot, Angular, Laravel, Elasticsearch, Kafka, Apache Spark,…)
- agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
- medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty, nie pásová výroba
- mladý, dynamický a priateľský kolektív
- finančné bonusy na workshopy, kurzy, konferencie
- flexibilný čas a homeoffice
- finančný bonus v programe „odporuč svojho známeho“
- multisport karta – vstup zdarma do vybraných športových a wellness zariadení na celom Slovensku
- čerstvé ovocie
- narodeninové voľno
- pravidelné tímové akcie :)
- osobnostný a profesionálny rast