SCR technologies

Frontend Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Plat2000 — 3000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané21.10.2020

Sme moderná technologická spoločnosť dodávajúca inovatívne a progresívne IT riešenia. Zaoberáme sa vývojom custom riešení na mieru a sourcingom širokého spektra technológií. Za viac ako 10 rokov pôsobenia sme sa sa podieľali na stovkách riešení v segmente e-commerce, e-learning, vývoja softwaru, vývoja mobilných a webových aplikácia a v segmente e-Governmentu.
Sme členom skupiny SCR®, čo nám prináša zdieľanie know-how z oblasti technológií, marketingu a designu.

Náplň práce

  • vývoj frontendu portálových a ecommerce riešení zameraných na špičkový UI dizajn, pixel perfect a user experience
  • vývoj aplikačnej logiky s využitím Javascriptu
  • veľký dôraz na detaily na frontende, responzivitu a user experience (pixel perfect, mikroanimácie a mikrointerakcie)
  • tvorba a údržba opakovane použiteľných komponentov UI rozhrania, šablón a knižníc
  • hľadanie riešení a možností na hranici dnešných frontend technológií, invencia je vítaná
  • úzka spolupráca s backendovými vývojármi

Požiadavky

  • prax minimálne 5 rokov ako Frontend Developer
  • práca s Vue.js 3 je nutnosťou
  • vývoj aplikačnej logiky s využitím Javascriptu a Typescriptu
  • výborná znalosť SASS, CSS a HTML
  • skúsenosť s prácou na veľkých projektoch
  • skúsenosť s accessibility webu je výhodou
  • skúsenosť s optimalizáciou stránok prostredníctvom PageSpeed
  • skúsenosť s NUXT je výhodou
  • znalosť ďalších reaktívnych JS frameworkov (Angular alebo React) výhodou
  • skúsenosti s konzumovaním dát z REST webservices v JSON formáte
  • písanie kvalitného kódu, dodržiavanie best-practices
  • znalosť PHP / Laravel / Symfony výhodou

Ponúkame

  • možnosti práce s najmodernejšími technológiami priamo na produkčných projektoch pre veľké značky
  • agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Docker, Portainer, JIRA, …)
  • medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty
  • finančné bonusy na workshopy, kurzy, konferencie
  • flexibilný čas
  • homeoffice, prípadne remote spolupráca
  • pravidelné tímové akcie
  • osobnostný a profesionálny rast
  • ďalšie finančné bonusy a benefity