SCR technologies

PHP developer

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané15.06.2020

Sme moderná technologická spoločnosť dodávajúca inovatívne a progresívne IT riešenia. Zaoberáme sa vývojom custom riešení na mieru a sourcingom širokého spektra technológií. Za viac ako 10 rokov pôsobenia sme sa sa podieľali na stovkách riešení v segmente e-commerce, e-learning, vývoja softwaru, vývoja mobilných a webových aplikácia a v segmente e-Governmentu.
Sme členom skupiny SCR®, čo nám prináša zdieľanie know-how z oblasti technológií, marketingu a designu.

Náplň práce

Do nášho tímu v SCR technologies hľadáme šikovného kolegu na pozíciu PHP Developer s miestom pôsobenia v Banskej Bystrici.

Tvojou úlohou bude :

  • vývoj portálových a ecommerce riešení, klientských zón a intranetov zameraných na špičkový UX / UI dizajn a frontend, vrátane intergrácií na rôzne API systémy tretích strán
  • vývoj na platforme PHP 7+ /Laravel)
  • budeš spolupracovať na implementácii riešenia a tvorbe technickej dokumentácie a tiež pri analýze požiadaviek zákazníka a pri dizajne softvérového riešenia

Požiadavky

Daj nám o sebe vedieť, ak máš skúsenosti:

  • s vývojom v programovacom jazyku PHP 7+
  • s niektorým objektovým PHP framework-om (Laravel, Symfony, Phalcon …)
  • s návrhovými vzormi a best practices softvérového vývoja
  • s webovými službami a tvorbou REST API rozhraní

Tvojou výhodou bude :

  • znalosť frontend frameworkov (Angular, Vue.js, React, jQuery)
  • skúsenosti s Elasticsearch
  • skúsenosť s October CMS
  • znalosť písania PHP unit testov

Ponúkame

  • možnosti práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch
  • agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Docker, Nexus …)
  • medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty, nie pásová výroba
  • mladý, dynamický a priateľský kolektív
  • finančné bonusy na workshopy, kurzy, konferencie
  • flexibilný čas a homeoffice
  • finančný bonus v programe „odporuč svojho známeho“
  • multisport karta – vstup zdarma do vybraných športových a wellness zariadení na celom Slovensku
  • čerstvé ovocie
  • narodeninové voľno
  • pravidelné tímové akcie
  • osobnostný a profesionálny rast

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top