pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Developeri

SCR technologies

Mid Frontend Developer

Mesto: Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2500 €

Dátum pridania: 21.10.2020

Sme moderná technologická spoločnosť dodávajúca inovatívne a progresívne IT riešenia. Zaoberáme sa vývojom custom riešení na mieru a sourcingom širokého spektra technológií. Za viac ako 10 rokov pôsobenia sme sa sa podieľali na stovkách riešení v segmente e-commerce, e-learning, vývoja softwaru, vývoja mobilných a webových aplikácia a v segmente e-Governmentu.
Sme členom skupiny SCR®, čo nám prináša zdieľanie know-how z oblasti technológií, marketingu a designu.

Náplň práce

• vývoj frontendu portálových a ecommerce riešení zameraných na špičkový UI dizajn, pixel perfect a user experience
• vývoj aplikačnej logiky s využitím Javascriptu / Vue.js
• tvorba a údržba opakovane použiteľných komponentov UI rozhrania, šablón a knižníc
• hľadanie riešení a možností na hranici dnešných frontend technológií, invencia je vítaná
• úzka spolupráca s back-endovými vývojármi

Požiadavky

• perfektná znalosť JS, ES6, CSS3/SASS, Bootstrap
• znalosť Vue / Typescript veľkou výhodou
• znalosť princípov responzívneho dizajnu a cross browser compatibility
• veľký dôraz na detaily na frontende (pixel perfect, mikroanimácie a mikrointerakcie, ...)
• skúsenosti s konzumovaním dát z REST webservices v JSON formáte
• skúsenosti s ďaľšími JS frameworks su vítané (Angular / Ionic / React / ...)
• znalosť PHP / Laravel výhodou
• písanie kvalitného kódu, dodržiavanie best-practices, chuť učiť sa nové veci a zameriavať sa na výsledok

Ponúkame

• možnosti práce s najmodernejšími technológiami priamo na produkčných viditeľných projektoch pre veľké značky
• agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Docker, Nexus, …)
• medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty, nie pásová výroba
• mladý, dynamický a priateľský kolektív
• finančné bonusy na workshopy, kurzy, konferencie
• flexibilný čas a homeoffice
• finančný bonus v programe „odporuč svojho známeho“
• multisport karta – vstup zdarma do vybraných športových a wellness zariadení na celom Slovensku
• čerstvé ovocie
• narodeninové voľno
• pravidelné tímové akcie
• osobnostný a profesionálny rast

Podobné joby (39)