SCR interactive

Skúsený PPC špecialista

FormaFull-time

Plat1200 — 2000 €

TypFaktúra

Úroveň

Aktualizované25.11.2022

SCR interactive je fullservisová reklamná agentúra poskytujúca komplexné služby v oblasti marketingovej komunikácie (stratégia&kreatíva&technológia). Prepájame digitál a offline, sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Náplň práce

Fascinuje Ťa Google a jeho prepracovaná sieť PPC reklamy? Vyskúšal si si už prostredie Google Adwords, Facebook Business manager, Data Studio a Google Analytics? Poď pracovať ku nám - dáme Ti príležitosť vstúpiť do sveta (nielen) online reklamy!

Tvojimi úlohami bude spravovať PPC kampane na Google a Facebook pre rôznorodých klientov, experimentovať s najnovšími nástrojmi reklamných systémov a využívať všetky formy PPC reklamy - search, videoreklamu, bannery i remarketing.

To všetko v spolupráci so strategickým i kreatívnym oddelením pri uplatňovaní komplexných digitálnych kampaní. Radi Ťa zaučíme do tajomstiev skúsených marketérov a necháme Ti priestor pre odborný rast!

Pozícia je určená full-time a je nutné sedieť s nami v kancelárii v Bratislave.

Požiadavky

Prioritne znalosť: Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook Business Manager

Bude fajn ak by si zmákol:
• Rýchle učenie sa nových vecí
• Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené projekty
• Nutnosť doťahovať veci do konca, byť tímovým hráčom
• Vášeň pre online svet/sledovanie trendov je nevyhnutné

Ponúkame

  • motivačný provízny systém
  • voľnosť
  • samostatnosť
  • dôveru
  • luxusné priestory
  • dog friendly pracovné prostredie
  • firemné pivo, grilovačky či teambuildingy
  • super kolegov
  • neobmedzený počet dovolenky
  • home office
  • možnosť karierne rásť

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top