Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Digital Graphic Designer

SCR interactive

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1799 eur

Dátum pridania: 15.01.2019

SCR interactive je fullservisová reklamná agentúra poskytujúca komplexné služby v oblasti marketingovej komunikácie (stratégia&kreatíva&technológia). Prepájame digitál a offline, sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Náplň práce

Chceš pracovať v dynamickom svete reklamy a vidieť svoje vizuály v online svete, ale aj v outdoore, či v tlači? Staň sa súčasťou jedinečnej reklamnej agentúry SCR interactive a využi svoj potenciál naplno! Našimi klientmi sú Niké, Amundsen, Sorea a iné zvučné mená. Nepohŕdame však ani menej známymi značkami, ktorým pomáhame vyrásť.Svoju kreativitu, grafické cítenie a skúsenosti využiješ u nás pri:- tvorbe online marketingovej grafiky (internetová reklama, tvorba jednoduchého webdizajnu, prezentácie pre klientov, rôzne vizuály a templates...)- ideových návrhoch a realizácií online reklamných kampaní- tvorbe korporátnej identity pre rôznorodých klientov- príležitostne sa vyskytne aj offline grafika (print, POS, outdoor)

Požiadavky

• Grafické a estetické cítenie, zmysel pre detail• Skúsenosť s grafikou pre online min. 2 roky• Rýchle učenie sa nových vecí• Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené projekty• Nutnosť doťahovať veci do konca, byť tímovým hráčom• Vysoká kreativita a vášeň pre online svet/sledovanie trendov je nevyhnutné• Výhodou je znalosť iných programov pre foto/audio/video/postprodukciu a pod.• Požadujeme istú prax v reklame/online grafike (aspoň 1-2 roky), jej nedostatok môžeš vyvážiť obrovským nadšením napredovať!