Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Account manager

SCR interactive

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 1604 eur

Dátum pridania: 20.01.2019

SCR interactive je fullservisová reklamná agentúra poskytujúca komplexné služby v oblasti marketingovej komunikácie (stratégia&kreatíva&technológia). Prepájame digitál a offline, sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Náplň práce

Požiadavky

• Výborné komunikačné schopnosti a proklientský prístup• "Vieš" to s ľuďmi• Focus a skúsenosť predovšetkým s online marketingom a reklamou ako takou• Schopnosť práce pod tlakom, dobrý time management• Asertivita, vedieť vyjednávať a povedať "nie" s návrhom lepšieho riešenia• Bezchybná gramatika a prezentačné zručnosti• Rýchle učenie sa nových vecí• Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené projekty• Nutnosť doťahovať veci do konca• Byť tímovým hráčomPožadujeme prax v odbore reklamy/online marketingu minimálne 2 roky a výborné komunikačné schopnosti.V prípade záujmu Ťa poprosíme so životopisom zaslať aj krátke zhrnutie/motivačný list.