SCR design

UX/UI Designer

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

Úroveň

Pridané17.06.2020

SCR design – UX & UI agentúra poskytuje služby v oblasti UX analýzy a stratégie, návrhu designu a realizácie webových riešení, front-endu pre weby, portály, eshopy, aplikácie a informačné systémy.

Našim poslaním je robiť design s emóciou a tak vnášať do sveta technológií radosť a zážitok z ich používania.

Náplň práce

SCR design hľadá do tímu senior „drtiča“ (význam slova pochopíš až v SCR). Rozhoduje kvalita práce „pixel perfect“ a hlavne potenciál človeka.

Hľadáme ultra šikovného designera, ktorý sa nebojí posúvať riešenia na najvyššiu možnú úroveň primárne bude navrhovať webové a portálové riešenia, mobilné aplikácie a keď preukáže že je „worthy“ dostane za odmenu možnosť pracovať na design prototypoch a vychytávkach pre našich top zahraničných a domácich klientov.

Ak si myslíš, že nie si senior, nevadí, aj tak sa nám ozvi.

Ak ťa táto pozícia zaujala tak neváhaj a pošli nám svoje portfólio toť jediné grafikovo CV a pár viet o sebe.

Požiadavky

  • V SCR primárne pracujeme v Sketch-i, ak si aj navyknutý na iné nástroje, tak to vyriešime
  • Pozícia je Fulltime s možnosťou flexibility – všetko záleží od kvality, zodpovednosti a tvojho prístupu.

Ponúkame

  • byť súčasťou rodiny SCR design a celej skupiny SCR
  • možnosť pracovať na top SK a zahraničných projektoch a tomu zodpovedajúce podmienky a kolegov
  • ponúkame prácu na živnosť/TPP, výška odmeny závisí od skillu.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top