Go back Späť
Dizajnéri

Senior Grafický dizajnér

samsiDigital

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 €

Dátum pridania: 06.11.2019

Inovujeme komunikáciu.
Nechceme do online prispievať ďalším bullshitom. Preto vytvárame veci, ktoré majú zmysel a hodnotu a bavia nás aj klientov.

Náplň práce

Náplňou tvojej práce bude tvorba brandov a identít, návrh webových stránok a príprava grafických materiálov (bannery, social media posty, prezentácie a podobne).

Kladieme dôraz aj na soft-skills. Je pre nás dôležité, aby si vedel/a uchopiť projekt a klienta aj samostatne a taktiež, aby si viedol/a ostatných (juniornejších) kolegov.

Tvoje slovo bude mať veľkú váhu pri rozhodovaní a rovnako aj pri definovaní procesov pri tvorbe grafiky.

Požiadavky

Minimálne 5 rokov skúseností s dizajnom. Skúsenosti s webdizajnom.

Nástup ASAP, na FA, práca z našich priestorov v Bratislave. Plat podľa tvojich reálnych skills – dohodneme na stretnutí, každopádne však počítame v rozmedzí 1500 – 2000 EUR. Ale musíme sa predtým porozprávať, vidieť portfólio, aby si bol/a ty spokojný/á a aj my sme platili adekvátne k tvojim aktuálnym skills.

Ponúkame

Homeoffice kedy budeš chcieť
Pravidelné raňajky vo firme
Podporíme tvoje vzdelávanie

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku