+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Frontend Developer

samsiDigital

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1600 — 2300 €

Dátum pridania: 20.12.2019

Inovujeme komunikáciu. Nechceme do online prispievať ďalším bullshitom. Preto vytvárame veci, ktoré majú zmysel a hodnotu a bavia nás aj klientov.

Sme digitálna agentúra, ktorá je rozdelená na 2 základné celky: kreatívna časť a developerská časť. V developerskej časti je aktuálne 7 programátorov, s ktorými by si spolupracoval/a.

Náplň práce

Hľadáme medior alebo senior Frontend developera. Náplňou práce je:

Frontend vývoj
Tvorba custom WordPress tém

Požiadavky

Znalosť HTML, CSS a JS
Znalosť FE frameworku – Boostrap, Foundation alebo iný
Znalosť Wordress custom developmentu výhodou
Znalosť PHP a SQL (MySQL) výhodou
Znalosť GIT
Základná znalosť anglického jazyka, porozumieť dokumentáciám a návodom v angličtine

Ponúkame

Jedná sa o pozíciu na živnosť alebo s.r.o., parttime prípadne fulltime, on-site. Variabilná pracovná doba, v prípade potreby možnosť homeoffice. Nástup ASAP, plat podľa tvojich reálnych skills – dohodneme na stretnutí, každopádne však počítame v rozmedzí 1600 – 2300 EUR.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 11 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka