samsiDigital

Grafický Dizajnér

MestoBratislava

FormaPart-time

Plat1000 — 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané27.10.2020

Náplň práce

Náplňou tvojej práce bude návrh webových stránok a príprava grafických materiálov (bannery, social media posty, prezentácie a podobne).

Kladieme dôraz aj na soft-skills. Je pre nás dôležité, aby si vedel/a uchopiť projekt a klienta aj samostatne.

Požiadavky

Skúsenosť s grafickým dizajnom aspoň 5 rokov
Skúsenosť s dizajnovaním webov
Figma – expert
Adobe Photoshop – expert
InVision Studio – pokročilý
Adobe Ilustrator – expert
Adobe InDesign – pokročilý
Adobe After Effects – základy
Adobe Lightroom – pokročilý

Ponúkame

Jedná sa o pozíciu na živnosť alebo s.r.o., na part-time – ideálne s fixne stanoveným počtom hodín mesačne alebo týždenne. Variabilná pracovná doba, v prípade potreby (alebo pandémie) možnosť homeoffice. Nástup ASAP, plat podľa tvojich reálnych skills – dohodneme na stretnutí, aj podľa počtu hodín, ktoré nám budeš vedieť venovať.

Ak máš záujem pošli nám svoje portfólio.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top