S-Case

Android Developer / Kotlin

FormaFull-time

Plat3000 — 5000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané16.11.2021

S-Case je healthcare startup vyvíjajúci prenosné, point-of-care riešenie. Zastrešujeme návrh a vývoj vlastného hardwaru, firmwaru, a softwarovú časť. Misia S-Case je priniesť riešenie pre doktorov/sestričky s nedostatkom času pre pacienta, vyriešiť problém zapisovania meraní na papier, monitorovanie vitálnych funkcií pacientov na diaľku, sprístupnenie profesionálnych pomôcok pre doktorov a pacientov, a približovanie moderných spôsobov liečby od Slovenska až po Afriku

www.scase.io

Náplň práce

  • piť kávu a pučiť kód

Požiadavky

  • Kotlin - Expert
  • Jetpack Compose - Mierne pokročilý
  • Retrofit - Pokročilý
  • Room - Pokročilý
  • Dagger/Hilt - Expert
  • CI/CD pipeline - Mierne pokročilý
  • Úprava AOSP ROM - Základy

Ponúkame

Výzvy, ktorým čelíme:

  • Zapisovanie meraní sestrami na papier a následne ich prepisovanie na PC
  • Korektnosť výsledkov meraní pacientov po prepisovaní do systému ~10%
  • Sprístupnenie adekvátnej liečby obyvateľom rurálnych oblastí
  • Nízka dostupnosť diagnostických pomôcok v nízko-príjmových krajinách
  • Rozdiely v kvalifikácii zdravotníckych pracovníkov

Naše úspechy za necelý rok:

  • Po prestupe na S-Case je pozorované zvýšenie diagnostikovaných pacientov o 400%
  • Odhalili sme 34 nových závažných ochorení a zachránili 1 život

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top