SLOVÁK&FRIENDS

Art Director

FormaFull-time

Plat1200 — 1800 €

Úroveň

Pridané31.08.2020

Robíme to, čo vieme, čo nás baví a čo má pridanú hodnotu pre iných, ktorí to vedia aj oceniť. Sme tretia najkreatívnejšia agentúra, aspoň podľa rebríčka Agentúra roka. Pracovali sme pre desiatky značiek, cielili na rôzne cieľové skupiny, stál som za funkčnými a kreatívnymi kampaňami, ktoré získali mnoho ocenení. Dovolíme si povedať, že vieme ako sa to robí. Zároveň chceme, aby nás práca bavila a mala zmysel aj pre iných.

Náplň práce

Hľadáme vizualistu či vizualistku, človeka so skúsenosťami na pozíciách Art Director, či Graphic Designer ideálne aj s presahom na nejakú tú animáciu. Budeš sa venovať tvorbe vizuálov pre rôzne offline či online médiá, sociálne siete ale aj BTL.

Požiadavky

Budeme radi, ak veci, ktoré tvoríš sú funkčné a pekné. Schopnosti pracovať vo Photoshopoch, Illustrátoroch a Indesignoch považujeme za samozrejmosť. Uvítame prax v reklamnej agentúre, záujem a prehľad v súčasných trendoch a aktuálnych kampaniach zo Slovenska a sveta. Easy.

Ponúkame

Venujeme sa tvorbe inovatívnych kampaní s akcentom na spoločenskú zodpovednosť. Veď pozrite si naše práce a hodnoty na https://www.slovakandfriends.agency. Voláme si, píšeme si.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top