Ringier Axel Springer SK

Tester pre Pokec.sk

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané19.05.2021

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Hľadáme šikovného kolegu alebo kolegyňu, ktorý sa bude venovať testovaniu nových funkčností na našom webe Pokec.sk, v našich aplikáciách pre iOS a Android ako aj v ďalších obslužných systémoch a službách. V rámci Pokec.sk realizujeme viacero zaujímavých projektov, na ktorých sa môžeš svojou prácou a testovaním ich funkčností spolupodieľať.

Naši kolegovia (programátori) potrebujú pomoc v tvojej roli Testera, ktorý skvelo doplní náš agilný vývojový tím. Čo bude tvojou hlavnou náplňou práce?

• revidovanie a podieľanie sa na tvorbe testovacích plánov
• pripravovanie a získavanie testovacích dát
• tvorba testovacích scenárov
• analýza a testovanie kvality systémov a ich funkčností
• implementácia testov na všetkých úrovniach testovania
• používanie nástrojov pre administráciu a manažment testovania
• reporting zistených defektov developerom

Požiadavky

CSS - pokročilý
HTML - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Jira - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• ochota a schopnosť učiť sa
• presnosť a zodpovednosť
• analytické myslenie
• precíznosť a zmysel pre detail
• uvítame aspoň 1 rok skúseností s profesionálnym testovaním
• skúsenosti so systémom na prideľovanie úloh a prácou v agilnom tíme (JIRA) a s testovaním na viacerých platformách (web, iOS, Android)
• schopnosť pracovať samostatne a proaktívne navrhovať zlepšenia procesu testovania
• výhodou sú znalosti rôznych typov testovania (akceptačné testy, verifikačné testy, štrukturálne testy, funkcionálne testy, non-functional testy, regresné testy, ...)
• výhodou sú taktiež základné znalosti automatického testovania (Selenium automatizované testy, API automatizované testy, ...)
• výhodou znalosť Postman

Ponúkame

• flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať aj home office (aj po skočení korona pandémie)
• ak prídeš pracovať k nám do officu, svoj pracovný čas si môžeš spríjemniť v knižnici, na káve s kolegami alebo v mini fitness a hernej zóne
• máš možnosť s nami rásť – nebojíme sa nových technológií, vzdelávame sa interne i externe, chodíme na rôzne konferencie, Meet Up-y, podporujeme interné vzdelávanie
• môžeš si vybrať na akom HW budeš pracovať
• čakajú ťa tu už aj kolegovia, ktorí sú častokrát aj kamošmi, ktorí pravidelne chodia spolu športovať a užijú si aj v práci kopec srandy
• vezmeme ťa na teambuldingy, grilovačky, novoročné tematické párty alebo po práci len tak na pivo
• podporujeme zdravý životný štýl a k dispozícií budeš mať Multisport kartu
• sick Days