Ringier Axel Springer SK

Digital Marketing Manažér

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1700 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané28.07.2020

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Ako digitálny marketingový manažér pre Aktuality.sk budeš zodpovedný za rozvoj digitálneho predplatného, vytváranie online marketingovej stratégie, analýzu a optimalizovanie návštevnosti a konverzie, pri použití rôznych kanálov (web, email, social, paid).

Hľadáme kreatívneho človeka s dobrými analytickými schopnosťami, ktoré mu umožnia vidieť dôležité súvislosti na najväčšom slovenskom portáli Aktuality.sk. Veľký dôraz kladieme na tvoju samostatnosť, zodpovednosť a záujem o technológie a trendy v tejto oblasti. Požadujeme aspoň 2 roky skúseností so správou digitálnych marketingových kampaní.

Tvojou náplňou práce bude:
• analýza marketingových kampaní a iniciatív s cieľom identifikovať priestor na optimalizáciu marketingu, marketingovej efektívnosti a podporu predaja,
• navrhovať KPI, vyhodnocovať marketingové kanály, operácie a pomáhať s optimalizáciou marketingových kampaní. Poskytovať správy, dashboardy a ad-hoc analýzy s odporúčaniami.
• zodpovednosť za rozvoj digitálneho predplatného pre najväčší Slovenský spravodajský portál Aktuality.sk,
• analýza návštevnosti stránok a užívateľského správania v kampaniach, na webe a v nákupnom procese.
Zodpovednosť budeš mať aj za:
• vytváranie digitálnych marketingových kampaní,
• analýzu a vyhodnocovanie kampaní ,
• prinášanie nových nápadov a návrhov na zmeny,
• spoluprácu s produktom, brand marketingom, redakciou.

Požiadavky

• skúsenosti s SEO, web analýzou, e-commerce, e-mail marketingom a znalosť Google Analytics, Google Search console a Google Data Studio,
• skúsenosti so segmentáciou užívateľov, s automatizáciu digitálneho marketingu a znalosť nástroja Google Adwords,
• skúsenosti s personalizovaným marketingom, A/B testovaním a s návrhom a zlepšovaním UX,
• pokročilá znalosť Microsoft Excel, Microsoft Power BI výhodou,
• výhodou je znalosť nástrojov ako je Piano, Exponea, Mailchimp, Ecomail,
• taktiež je výhodou je pracovná skúsenosť s predajom digitálneho predplatného.

Ponúkame

• pracovať budeš v modernej biznis budove v Žiline. V papučkách (aj tie ti dáme) si môžeš prebehnúť na obed, do štýlovej kaviarničky či len tak sa poprechádzať v átriu s exotickými rastlinami a jazierkom,
• skvelú atmosféru. Niekedy síce trochu rušnú, ale na to si veľmi rýchlo zvykneš. Ak by si však niekedy potreboval vypnúť, k dispozícii ti bude naša chill zóna,
• top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši. Priprav sa preto na rôzne pranky, oslavy narodenín, uvoľnené posedenia pri pive a na to, že sa tvoja upravená momentka z firemnej párty môže objaviť v našej spoločnej skupine,
• epické teambuildingy, po ktorých budeš potrebovať deň voľna. Splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal… To dá zabrať ;)
• ak by ti športových aktivít v rámci teambuildingov bolo málo, dáme ti MultiSport kartu,
• účasť na top marketingových konferenciách (Marketing festival, Digital Rulezz, Web Summit),
• home office a sick day je samozrejmosťou.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top