pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior iOS developer

Pokec.sk

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: od 1200 €

Dátum pridania: 07.05.2020

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.sk.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Náplň práce

Hľadáme junior iOSáka (študenta alebo full time), ktorý sa chce zdokonalovať v programovaní appiek a má chuť sa učiť od nášho skvelého kolegu.

Čo od Teba vyžadujeme?

Čo Ti práca pre Pokec.sk vie poskytnúť?

• vyvíjame najväčšiu slovenskú sociálnu sieť – Pokec, ktorú navštívi mesačne cca 1 milión užívateľov a je tu s nami už neuveriteľných 19 rokov!
• pracujeme s veľkými dátami - naše relačné databázy majú 1.5 TB
• budeš sa spolupodieľať na návrhu, vývoji a ladení aplikácie
• odtestuješ a zdokumentuješ
• môžeš realizovať vlastné nápady a skúšať nové technológie

Výhodou bude určite aspoň základná znalosť Swift a GIT a ak pošleš aj ukážku nejakých prác, tak sa potešíme :)

Požiadavky

Swift - základy
GIT - základy

Ponúkame

Podobné joby (10)

Senior PHP Web Developer

ui42

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 2000 €

Remote

Mid Wordpress developer

MATATE

Mesto: Remote

Typ: Freelance

Plat: od 800 €

Senior Programátor

FUEGO.SK

Typ: Full-time

Plat: od 2500 €

Python Developer

Sufio

Typ: Full-time

Plat: 3500 — 4500 €

Remote