Ringier Axel Springer SK

Frontend Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané03.06.2021

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

V tíme, ktorý sa venuje vývoju Aktuality.sk budujeme používateľský účet pre aktívnych používateľov a staráme sa o to, aby ich user experience bola nielen jednoduchá, ale aj zaujímavá. Tvoríme na webe cesty a prepájame našich používateľov s redakčným obsahom, balíčkami služby Aktuality PLUS a e-shopom. K lepším conversion rate nám pomáhajú nástroje automatizácie, performance a databázového marketingu. Hľadáme k sebe parťáka, ktorý má skúsenosti s niektorým z reaktívnych javascriptových frameworkov (napr. Vue.js používame my), nebojí sa výziev a samostatnosti. Pridaj sa k nám a poď tvoriť dôležitý systém, ktorý budeme spolu zveľaďovať a rozširovať na celé naše portfólio contentových webov.

Koho hľadáme?

  • kolegu, ktorý má skúsenosti s Vue.js alebo s iným javascriptovým frameworkom
  • dôležitá je aj znalosť css preprocessorov (my konkrétne používame stylus),
  • v PHP nemusíš byť úplný guru, no oplatí sa mať v tomto jazyku prehľad,
  • pracujeme vo vývojovom prostredí PHP Storm, nasadzujeme pomocou Gitlab-u a na verziovanie kódov používame Git,
  • kvalitu kódu testujeme automatickými nástrojmi PHP Mess Detector, PHP_Code Sniffer,
    snažíme sa písať čistý kód a využívame rôzne architektonické postupy, návrhové vzory,
  • výhodou je znalosť Dockeru, Redisu,
  • a v neposlednom rade veľmi oceníme ochotu učiť sa a posúvať vpred.

Ponúkame

  • top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží,
  • zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
  • výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých,
  • príspevok do 3. dôchodkového piliera,
  • podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube,
  • keď pominie čas "koronový" určite bude kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal…),
  • organizujeme aj počas HO rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitam kolegom spríjemniť prácu z domu (napr. workshop – Ako sa presadiť a neuraziť, prednáška : Ako sa stravovať počas HO a nepribrať, kurzy varenia, kurz miešania letných drinkov, workshop – Sebavedomý muž – Sebavedomá žena,...)