Ringier Axel Springer SK

Frontend Developer pre Azet.sk

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané01.10.2020

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Hľadáme do tímu nového kolegu, ktorý sa bude podieľať na vývoji Azet.sk - dlhoročného lídra v návštevnosti webov. Ide o nový projekt (žiadny legacy kód), ktorý chceme posunúť na vyššiu úroveň, rozširovať funkcie, pridávať nové možnosti pre používateľov Azetu a kopec ďalších vecí.

Požiadavky

Koho hľadáme ?

  • kolegu, ktorý má skúsenosti s Vue.js alebo s iným javascriptovým frameworkom
  • dôležitá je aj znalosť css preprocessorov (my konkrétne používame stylus),
  • v PHP nemusíš byť úplný guru, no oplatí sa mať v tomto jazyku prehľad,
  • pracujeme vo vývojovom prostredí PHP Storm, nasadzujeme pomocou Gitlab-u a na verziovanie kódov používame Git,
  • kvalitu kódu testujeme automatickými nástrojmi PHP Mess Detector, PHP_Code Sniffer,
  • snažíme sa písať čistý kód a využívame rôzne architektonické postupy, návrhové vzory,
  • výhodou je znalosť Dockeru, Redisu,
  • a v neposlednom rade veľmi oceníme ochotu učiť sa a posúvať vpred.

Ponúkame

  • top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši. Priprav sa preto na rôzne pranky, oslavy narodenín, uvoľnené posedenia pri pive,...
  • v aktuálne situácií pracujeme remote, no vítaný budeš aj v našom office, ktorý sa nachádza v modernej biznis budove v Žiline. V papučkách (aj tie ti dáme) si môžeš prebehnúť na obed, do štýlovej kaviarničky, či len tak sa poprechádzať v átriu s exotickými rastlinami a jazierkom,
  • zdravie kolegov je pre nás dôležité - dostaneš od nás vitamínový balíček a k dispozícií máme aj pár sick days,
  • podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, ak si športovec, určite oceníš MultiSport kartu,
  • a keď pominie čas "koronový" určite s nami zažiješ aj nezabudnuteľné teambuildingy (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal…)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top