Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Web developer

Riesenia.com

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 2500 eur

Dátum pridania: 07.05.2019

Našou hlavnou devízou je spojenie vývoja webových riešení s výkonnostnými online marketingovými kampaňami. Pracujeme pre domácich aj zahraničných klientov a venujeme sa vývoju vlastných nástrojov.Hrdíme sa špičkovou e-commerce platformou RSHOP a vlastným nástrojom automatizovanej reklamy AdBOOST.sk, ktorý využívajú agentúry aj interné marketingové tímy koncových klientov. Náš skúsený tím developerov sa chce s tebou podeliť o všetky svoje privilégiá a aj vďaka tebe sa posunúť o level vyššie. Chceš sa zlepšovať? Poď k nám a buduj s nami budúcnosť online biznisu!

Náplň práce

Čo všetko na teba u nás čaká?- Pracujeme na vývoji TOP e-commerce platformy RSHOP, tvorbe modulov, napájaní na externé a skladové systémy a realizácii špecifických požiadaviek našich klientov.- Väčšina našich riešení je postavená na PHP, preto ak si expert v niektorom z PHP frameworkov, hľadáme práve teba.- Mal by si ovládať návrh databázovej štruktúry a pokročilé dopyty, ako aj ich optimalizáciu.- Kód máme na Bitbuckete aj Githube. Dependency management riešime cez Composer. Ak s nimi máš predchádzajúce skúsenosti, je to výhodou.- Určite pri práci intenzívne využiješ znalosti Javascriptu. Znalosť Vue.js alebo Reactu je plusom.- Naše riešenia hostujeme na Google Cloude a intenzívne využívame Docker.- Hľadáme PHP experta, avšak je u nás množstvo príležitostí aj v iných technológiách ako napr. Elastic search, NodeJS, Go a ďalších, v ktorých sa môžeš realizovať.- Sme veľmi zvedaví na tvoje referencie a dúfame, že aj ty na naše :).

Požiadavky

Aký by si mal byť?- Inovatívny, kreatívny a plný nápadov.- Mať radosť z vytvárania nových vecí.- Zodpovedný a schopný samostatne riešiť problémy.- Tímový hráč – vedieť spolupracovať s ostatnými a chcieť pomôcť dosiahnuť spoločný cieľ.