Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Key Account Manager

Riesenia.com

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 eur

Dátum pridania: 07.05.2019

Sme digitálna agentúra RIESENIA.com, partnerská agentúra Google, člen ADMA, špička v e-ecommerce riešeniach a performance marketingu.Spolupracujeme s ambicióznymi značkami a ľuďmi. Máme radi výzvy a tešíme sa, že spolu vždy vytvoríme niečo výnimočné. Stále rastieme, a preto hľadáme do tímu šikovného seniora, ktorý bude hýčkať našich klientov, hľadať spôsoby ako dosahovať ich ciele a neustále objavovať príležitosti, ako posúvať ich biznis dopredu.

Náplň práce

Máš skúsenosti s prácou v marketingovej agentúre? Baví ťa hľadať spôsoby ako pomôcť klientom dosiahnuť ich ciele? Ak to vieš skombinovať s projektovým manažmentom a ustojíš aj náročné výzvy, ozvi sa nám! Hľadáme Key Account Manažéra (Manažérku).Čo u nás budeš robiť:- starať sa o portfólio vybraných klientov a sledovať, či všetky aktivity tímu vedú k naplneniu ich cieľov,- neustále hľadať príležitosti ako posunúť biznis klientov dopredu,- informovať klientov o aktivitách a výsledkoch,- ponúkať nové služby klientom,- viesť stretnutia s klientmi,- budovať pozitívne vzťahy s klientmi,- identifikovať aktivity, ktoré klientovi pomáhajú a ktoré mu, naopak škodia,- monitorovať a zefektívňovať výkon kolegov aj kampaní,- spolupracovať s grafikmi, developermi, copywritermi, a inými špecialistami,- koordinovať všetkých zúčastnených na realizácii marketingovej stratégie.Budeš pracovať na veciach, ktoré dávajú zmysel, pre klientov, ktorí tvoju prácu ocenia a s ľuďmi, ktorým na práci záleží.

Požiadavky

Ponúkame

  1. Prácu s perspektívnymi klientamiMáme absolútne jasno v tom, kto je pre nás ideálny klient a naopak, ktorému klientovi odporučiť inú agentúru. Naši klienti majú ambiciózne ciele, bojujú s pridanou hodnotou a nie nízkou cenou, neboja sa inovovať a meniť zaužívané postupy.02. Zohraný tímZískané ocenenia sú pre nás odmenou za starostlivý prístup a skúsenosti, ktoré do projektov vkladáme, o to viac nás teší byť súčasťou tímu, v ktorom sa dopĺňame, a radi sa s tebou podelíme o naše skúsenosti.03. RozhľadNebudeme ťa krotiť v snahe skúšať najnovšie technológie a netradičné postupy. Kreativita a inovácia sa u nás cení a radi dobré nápady podporíme.04. Vzdelávanie a rozvojAnglický jazyk si môžeš vylepšovať s lektorom, ktorý pravidelne prichádza do firmy. Nikdy ti nepovieme nie na žiaden workshop, talk alebo konferenciu, a radi sa k tebe pridáme.05. PohodlieOkrem toho, že sme pravidelne zásobovaní čerstvým ovocím, dobrá káva je u nás samozrejmosťou (rovnako ako gastráče :), môžeš vždy vypnúť v oddychovej miestnosti pri knihe alebo kalčete.06. Adekvátnu odmenuV prípade TPP ponúkame od 1 500 eur brutto + odmeny podľa výkonu.