Riešenia

Projekťáčka/Projekťák

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané06.05.2021

Sme digitálna agentúra RIESENIA, partnerská agentúra Google, člen ADMA, špička v e-ecommerce riešeniach a performance marketingu.

Vodami online sveta veslujeme už od roku 2005. Vpred nás posúva elita zastúpená v našom kolektíve. Sme tím, navzájom spolupracujeme a budujeme veľké veci. Spolupracujeme s ambicióznymi značkami a ľuďmi. Máme radi výzvy a tešíme sa, že spolu vždy vytvoríme niečo výnimočné.

Náplň práce

Tvoje juniorské začiatky:

  • Zapojíme ťa do už prebiehajúcich projektov a naučíme ťa pracovať s naším e-commerce systémom RSHOP.
  • Postupne preberieš zodpovednosť za svoje projekty, komunikáciu s klientmi a dodávanie špičkových riešení pre ich biznis.
  • Budeš pracovať s ticketovým systémom, tickety vyhodnotíš, roztriediš a ďalej zadáš na spracovanie development divízii.
  • Naučíš sa vytvárať a uzatvárať tasky v JIRE.
  • Budeš strážiť DDL, sebe, ale aj všetkým kolegom pracujúcim na projekte.
  • Vďaka reportovaniu dostaneš spätnú väzbu na tvoju prácu, a tým aj priestor pre zlepšenie.

Budeš pracovať na veciach, ktoré dávajú zmysel, pre klientov, ktorí tvoju prácu ocenia a s ľuďmi, ktorým na práci záleží.

Požiadavky

Čo od teba očakávame:

  • logické myslenie, dochvíľnosť a zodpovednosť ako tvoje silné stránky,
    skúsenosť so spoluprácou s klientmi, či už ako technická alebo klientska podpora,
    základné vedomosti o tom, ako fungujú e-shopy,
  • študoval/a si technické zameranie a rozumieš IT sektoru (nechceme od teba, aby si vedel kódiť),
  • výpomoc pri tvorbe technických špecifikácií,
  • znalosť JIRA, Basecamp, Zendesk, Google Analytics, Hotjar, Google Tag Manager, Search Console je výhodou.

Myslíš si, že by si zvládol všetky pracovné úkony, ktoré obsahuje táto pozícia? Zmanažuj trip po Južnej Amerike a ukáž nám, že z teba bude dobrý Projekťák/Projekťáčka. Tak ako v každom projekte, aj v tomto máš obmedzenia ako: počet ľudí, dní, rozpočet a, samozrejme, ako všetky poznávacie výlety, ani ten tvoj nebude bez komplikácií.

Stále si presvedčený/á o tom, že to zvládneš? Stačí, ak zareaguješ na túto pracovnú pozíciu a my ti všetko potrebné na splnenie úlohy pošleme na tvoj e-mail.

Pýtaš sa, a čo potom?
Tvoj výstup vyhodnotíme a buď dostaneš pozvánku k druhej výzve, ktorou je osobný pohovor, alebo ti pošleme poďakovanie a spätnú väzbu, prečo sme sa rozhodli neposunúť ťa ďalej.
Tvoju úlohu bude vyhodnocovať náš Senior Projekt Manažer. Úloha ti dá veľký priestor, aby si sa ukázal(a) a presvedčil(a) nás, že budeš ideálnym členom tímu, ktorý nám pomôže napredovať.

Ponúkame

Čo ti ponúkame:

  • Ponúkame ti plat od 1 000 € – 1 500 € brutto na TPP + odmeny podľa výkonu. Ak máš skúseností menej, no myslíš si, že by si nám do tímu zapadol, neboj sa a napíš nám. :)
  • Každému z nášho tímu ponúkame možnosť osobnostného rozvoj a vzdelávania. Anglický jazyk si môžeš vylepšovať s native speakerom Adrianom. Nikdy ti nepovieme nie na žiaden workshop, talk alebo konferenciu a radi sa k tebe pridáme.
  • Získané ocenenia sú pre nás odmenou za starostlivý prístup a skúsenosti, ktoré do projektov vkladáme, o to viac nás teší byť súčasťou tímu, v ktorom sa dopĺňame, a radi sa s tebou podelíme o naše skúsenosti. Nebudeme ťa krotiť v snahe skúšať najnovšie technológie a netradičné postupy. Kreativita a inovácia sa u nás cení a radi dobré nápady podporíme.
  • Ak sa považuješ za labužníka, určite zapadneš do kolektívu, preto máme v office čerstvé ovocie, chutnú kávu a veľa sladkostí, ktoré si môžeš vychutnať na našej terase s výhľadom na Kamzík. Multisport karta, firemná kolobežka, auto a mega super motorka (Honda PCX) nie sú na škodu.
  • Oporu profesionálnu, ale aj priateľskú budeš mať v celom tíme. Grilovanie na terase, kalčeto, karaoke, bicyklovanie či behanie sú aktivity, pri ktorých spolu často trávime čas.