RIDE PRO / EX-CORP

Prestashop Developer

MestoRemote

FormaFreelance

Plat500 — 2000 €

Úroveň

Pridané07.08.2020

Po 10 ročnom fungovaní malého e-shopu spúšťame nový, väčší a ambicióznejší projekt RIDE PRO ! Hľadáme mladých ľudí do tímu, ktorí sa chcú rozvíjať s nami.

Náplň práce

Práca pre mladého ambiciózneho človeka v novovzniajúcom športovom e-shope s showroomom a bikeparkom. Potrebujeme človeka do tímu alebo freelance na dlhodobejšiu spoluprácu v e-shope bežiacom na systéme PRESTASHOP. Ja ako zakladateľ fungujem na Prestashope už 10 rokov a mám ho celkom zmáknutý. Často sa ale nájde nejaká komplikácia alebo potreba upraviť kód PHP, databázu, CSS a podobne, ktoré ja už nezvládam a preto potrebujeme práve teba !

Požiadavky

  • PRESTASHOP a PHP - skúsensti s prácou v systéme Prestashop a schopnosť úpravy jeho kódu v prípade potreby zmien
  • skúsenosti s ecommerce, e-shopmi
  • chuť pracovať na novoznikajúcom projekte v mladom kolektíve
  • ambícia vytvoriť niečo veľké
  • kreativita, flexibilita, vzťah k športu

Ponúkame

Máme menší funkčný eshop zameraný na freestyle BMX - https://junkrideshop.com a chceme sa rozšíriť, vytvárame nový projekt pod novým názvom RIDE PRO https://ridepro.sk so širším sortimentom ako: všetky druhy cyklistiky, skateboardy, kolobežky, snowboardy a všetko aj v populárnej elektro verzií !

Čaká ťa práca na novom amicióznom projekte - e-shope, ktorý nieje len eshop. Máme bikepark, showroom, vlastnú sieťotlač, fotoštúdio, minifitko, trampolínu, bajky a skejty. Priestor pre rozvoj a kreativitu je obrovský. Chýbajú nam len tí správni ľudia.

Navyše sme otvorení nápadom a vylpešeniam. Budeš mať voľnú ruku a môžeš ovplyvniť kam sa projekt bude uberať.

Aj keď úplne nespadáš do tohto popisu, ale myslíš si že nám vieš pomôcť URČITE SA OZVI !