RF elements

Grafický dizajnér (Content Creator)

FormaFull-time

Platod 2500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané10.08.2020

Náplň práce

Sme globálne technologicka firma v oblasti wireless komunikácií, budujeme vlastnú značku už viac ako 10 rokov. Sme globálny leader v našom segmente. Produkty aj content vytvárame sami. Hľadáme kolegov do teamu, ktorí donesú nové skills a pomôžu nám zvýšiť rýchlosť aj kapacitu. Jednoducho produkovať obrázky, fotky, bannery, katalógy, rendre, návody, atď ktoré potom pôjdu na web, sociálne média, zákazníkom, do krabice k produktom...

Požiadavky

2D grafika = Adobe balík zaklínadiel. 90% online, 10% printy (covid z toho o chvíľu spraví nulu). Treba vedieť fotiť (naozaj, nie iphonom). Sme malý flexibilný team takže 3D rendering, animácie a video editing na akejkoľvek úrovni sú veľká výhoda. Technický background - treba aspoň principiálne pochopiť naše produkty. Bystrá hlava, rovný charakter, schopnosť komunikovať v angličtine.

Ponúkame

Dobre platíme. Máme pekný veľký office aj s pingpongovým stolom. Kokoos, čo sa sem ešte píše? Gastrolístky?