Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Data Engineer (SQL) / Data Scientist

Revolt BI

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1800 eur

Dátum pridania: 13.08.2019

Revolt BI je tím „týpkov“, v ktorom sme stvorili dátovo-analytickú agentúru so zámerom veci vždy dokončiť! Vyrástli sme na retailových klientoch, pre ktorých sme uviedli do života množstvo projektov v oblasti reportovania dát s technológiami ako sú Tableau, Power BI, Gooddata, Qlik alebo Metabase. Datamarty sme postavili v prostredí Keboola (AWS) alebo Azure a vyriešili mnohé procesy pre marketing, obchod alebo sklad automatizovanou cestou.

Zásadne sa odlišujeme od iných spoločností najmä podchytením procesu a zmysluplnosti projektov. To znamená spracovaním dát od počiatku ich vzniku až po interpretáciu pre vedenie firmy, či diskusie s majiteľmi o nich
Naša vízia je pomáhať firmám nájsť konkrétnu hodnotu v dátach, okamžite ju využiť pri rozhodovaní a efektívne a rýchlo sa transformovať. Veľký dôraz kladieme na konzultačnú časť projektov v oblasti obchodu, marketingu či logistiky.

Pracujeme pre zaujímavých klientov v Českej republike a aktuálne pripravujeme expanziu na Slovensko i do ďalších krajín. Stali sme sa partnermi Snowflake, v ktorom vidíme revolúciu „datawarehousingu“ a budúcnosť dát ako takých nezávisle na veľkosti.

Za posledných 12 mesiacov sme sa venovali veľkým projektom v spoločnostiach Mall (group), O2, Košík.cz, Sportisimo, Seznam.cz, Škoda, Bonami, Letgo, či ambicióznemu Európskemu projektu Carvago.

V tejto chvíli je nás 20, jadrom špecializácie je Data engineering (ETL, SQL, Python) a Data Science (Python, R).

Viac informácií o nás a o tom ako pracujeme nájdeš na webe www.revolt.bi a v našich článkoch tu https://www.revolt.bi/clanky/

Náplň práce

Hľadáme posily do nášho rýchlo rastúceho tímu! Pridaj sa k nám pri šírení dátovej revolty u našich klientov, ktorým pomáhame meniť dátovú kultúru a prinášame moderný prístup pri rozhodovaní (data-driven decision process).

Pokiaľ ťa láka meniť zabehnutú rutinu, posúvať a formovať dátovú kultúru vo firmách ako je O2, Sportisimo, Bonami alebo Mall, či vytvárať skutočne užitočné aplikácie, potom napíš!

Vytvárame dátové sklady, komplexný reporting a klasifikačné modely. Počítame prediktívne a počítame prediktívne a klasifikačné modely, vytvárame aplikácie so zásadným dopadom na efektivitu práce a podporujeme moderný prístup k analýzam.

Data engineer je pre nás človek, ktorý dokáže získať dáta zo zdrojových systémov, skontrolovať ich správnosť a generovať (produkovať) výstupy pre vizualizačné nástroje. Dokáže bravúrne pracovať s databázami, rozumie si s ETL, SQL a transakčnými dátami. Historická skúsenosť so systémom SAP sa môže z nočnej mory stať u nás výhodou.

Požiadavky

Požiadavky na Data Engineer-a:

Požiadavky na Data Scientist-u (R/Python):

Ponúkame

Čo môžeme ponúknuť:

Revoltu firemných kultúr v priamom prenose! Budeš pracovať vo firme, kde sú manažéri zároveň analytikmi i členmi tímu. Vytvorili sme a odbavili desiatky projektov a vieme, čo je dôležité a hlavne potrebné k tomu, aby sa činnosti a veci diali efektívne. Práca nás baví a aktívne riešime ako sa posúvať vpred.
Budeš pracovať s ľuďmi, ktorí ťa posunú ďalej a radi pomôžu prekonať akýkoľvek zásek.

Očakávaj množstvo zaujímavej práce a adekvátne finančné ohodnotenie a dlhodobo zaujímavý bonusový systém ohodnotenia.