pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Kreatívci

Office manažér(ka) a asisten(ka) manažmentu

Respect APP

Mesto: bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 900 €

Dátum pridania: 15.05.2020

Sme fullservisová reklamná agentúra. Už 15 rokov robíme reklamu na radosť klientov, momentálne pre Kaufland, PSS, Úsmev ako dar...

Náplň práce

Potrebujeme šikovného človeka, na džendere ani veku nezáleží. Bude sa starať o bezproblémový chod agentúry (napr. dopĺňanie zásob kávy a toaleťáku), zabezpečovanie stretnutí pre vedenie, komunikácia s dodávateľmi, vybavovanie ad hoc úloh ASAP, proste klasika v reklamke. Okrem toho (ak to už nevieš) ťa naučíme prijímať faktúry, robiť finančné prehľady, spracovať dochádzku, pripravovať podklady pre účtovníčku a pod. Bližšie informácie si prejdeme na pohovore.

Požiadavky

Ponúkame

Podľa nás sa to oplatí.

Mám záujem

Podobné joby (3)

Remote

Hľadáme stážistu/alchymistu! 🧪

pretlak

Mesto: Remote

Typ: Internship

Plat: 0 €

Mid Art Director

BOOST AGENCY

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1600 €

Junior Grafický dizajnér/ka

Puro Creative

Typ: Full-time

Plat: od 1000 €

Tlačenka