Go back Späť
Kreatívci

Office manager a Assistent to Management v jednom

Respect APP

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 950 eur

Dátum pridania: 15.04.2019

Sme fullservisová reklamná agentúra. Už 15 rokov robíme reklamu na radosť klientov, momentálne pre Kaufland, PSS, ZSE, Metsa Tissue, Úsmev ako dar...
Vo vedení máme skoro samých členov ADC, napr. členku prezídia, prezidenta KRASu a tak.

Náplň práce

Potrebujeme šikovného človeka, na džendere ani veku nezáleží. Bude sa starať o bezproblémový chod agentúry (napr. dopĺňanie zásob kávy a toaleťáku), zabezpečovanie stretnutí pre vedenie, komunikácia s dodávateľmi, vybavovanie ad hoc úloh ASAP, proste klasika v reklamke. Okrem toho (ak to už nevieš) ťa naučíme prijímať faktúry, robiť finančné prehľady, spracovať dochádzku, pripravovať podklady pre účtovníčku a pod. Bližšie informácie si prejdeme na pohovore.

Požiadavky

- komunikačná zdatnosť level 3000
- ochota dvihnúť seba alebo telefón a vybaviť, čo bude treba
- schopnosť robiť kávičku na želanie
- všeobecná láska k ľuďom
- počítačová gramotnosť
- angličtina aspoň na komunikačnej úrovni
- záujem o reklamu bonusom
- zmysel pre humor

Ponúkame

- možnosť pričuchnúť ku svetu reklamy
- účasť na prednáškach, eventoch a súťažiach
- výborný kolektív mierne vyšinutých ľudí, ktorí ťa budú ľúbiť
- pekný plat od 900 eur v hrubom vyššie
- priestor na samostatnosť, rozvoj tvojich schopností a kariérny rast

Podľa nás sa to oplatí.

Mám záujem

Mám záujem