Respect APP

Digital Manager

FormaFull-time

Platod 1600 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané23.03.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2004. Medzi našich najvýznamnejších klientov patria spoločnosti Hyundai, Kaufland, SME, Tento, Profesia Days, DHL, GfK, Victory Travel a ďalšie. Zastrešujeme aj komunikáciu neziskových organizácií Úsmev ako dar a Divé Maky.

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorý bude viesť rôznorodé digitálne projekty našich klientov v spolupráci s accountom, kreatívcami, internou produkciou a mediálkou. Pracovať budeš pre medzinárodné aj lokálne brandy. Čaká ťa naozaj všetko, no hlavne to, čo si sám vymyslíš – od leadových kampaní a redizajnov webiek až po Youtubové a TikTokové koncepty.

Tvojou úlohou pri projekte bude navrhnúť digitálnu stratégiu, odporučiť vhodné kanály a usmerňovať kreatívcov pri vymýšľaní konceptov. Veľkým plusom je ak dokážeš občasne komunikovať s klientom a odprezentovať svoje návrhy.

Požiadavky

• Strategické myslenie a znalosť princípov digitálneho marketingu
• Min. 2 roky skúseností na pozícii Digital Account Manager/Social Media Manager/Digital Campaign Manager na strane reklamnej alebo mediálnej agentúry
• Skúsenosti so správou sociálnych sietí Facebook, Instagram, LinkedIn (potešia aj iné)
• Skúsenosti so zadávaním, nasadzovaním a reportovaním online kampaní v spolupráci s mediálkou
• Prehľad v nových trendoch, formátoch a svete influencerov
• Potešia aj skúsenosti s Google Analytics, Google Ads, MailChimpom, WordPressom, project managementom webov, appiek alebo content marketingom, ale nie sú podmienkou
• Dôležitá je najmä chuť stále sa učiť, rozširovať obzory a nezľaknúť sa žiadnej výzvy ☺

Ponúkame

• Homeoffice aj príjemný office v centre Starého Mesta s fotogenickou pavlačou
• Neobmedzené množstvo kávy a rozhovorov v kuchynke
• Vzdelávanie podľa tvojho výberu
• Možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• Kolegov so zlatým srdcom, ktorí ťa aj presťahujú keď treba
• Plat od 1600 € podľa skúseností