pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Feedback

Respect APP

Junior Copywriter

Mesto: Bratislava

Forma: Part-time

Plat: od 600 €

Typ: TPP / Faktúra

Dátum pridania: 10.09.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2004. Medzi našich najvýznamnejších klientov patria spoločnosti Kaufland, Asahi, Metsa Tissue, GfK, Svet Zdravia, Grand Hotel Permon, Karpatské Brandy a značky z portfólia St. Nicolaus. Zastrešujeme aj komunikáciu neziskových organizácií Úsmev ako dar a Divé Maky.

Náplň práce

  • Nachádzať relevantné insighty, na ktorých postavíme komplexné kampane pre našich klientov
  • Tvoriť kreatívne príspevky na sociálne siete, claimy, hedlajníky a ďalšie copywriterske daily jobs
  • Písať PR články a blogové príspevky pre našich klientov
  • Piť na krásnej pavlači v Starom Meste kávu z nášho fungl nového kávovaru

Požiadavky

  • Predošlé skúsenosti s copywritingom / písaním. Vyhral si literárnu súťaž? Si Instapoet? Stážoval alebo pracoval si už v inej agentúre? Keď sa budeš hlásiť, určite nám o tom daj vedieť.
  • Nadšenie pre prácu v reklame. Aspoň základný prehľad v slovenskom a zahraničnom agentúrnom svete
  • Dobrá gramatika

Ponúkame

  • Zaujímavú prácu. Časté produkcie. Spoluprácu so známymi osobnosťami
  • Po lockdownoch sme radi, že sa vidíme v live, ale keď treba, homeoffice nie je problém
  • Plat od 600 eur na part time. Záleží na skúsenostiach
  • Office 100 metrov od Michalskej brány. Na drink do mesta rovno z práce.
  • Individuálny prístup od seniorov – veľa sa u nás naučíš

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Respect APP má aktuálne 2 pracovné ponuky