Respect APP

Art Director/Animator

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané23.03.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2004. Medzi našich najvýznamnejších klientov patria spoločnosti Hyundai, Kaufland, SME, Tento, Profesia Days, DHL, GfK, Victory Travel a ďalšie. Zastrešujeme aj komunikáciu neziskových organizácií Úsmev ako dar a Divé Maky.

Náplň práce

V tíme nám chýba mladá arťácka krv. Hľadáme človeka, ktorý si už vyskúšal prácu v reklamnej agentúre, ale vidí ešte milión možností kam sa posunúť a čo sa naučiť. Ak sa nebojíš vyklikať si vlastný AR filter, začať s 3Dčkom alebo animáciou, hľadáme práve teba.

Pošli nám svoje portfólio, napíš aká oblasť ťa najviac baví a v čom by si sa chcel rozvíjať.

Požiadavky

• Min. 1 rok na obdobnej pozícii v reklamnej agentúre
• Znalosť programov Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign
• Skúsenosti s prípravou bannerov a social media formátov
• Kreatívne myslenie
• Chuť napredovať a učiť sa nové veci
• Veľké plus sú aj skúsenosti s UX/UI, webdesignom, strihom videí alebo animáciou

Ponúkame

• Homeoffice aj príjemný office v centre Starého Mesta s fotogenickou pavlačou
• Neobmedzené množstvo kávy a rozhovorov v kuchynke
• Vzdelávanie podľa tvojho výberu
• Možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• Kolegov so zlatým srdcom, ktorí ťa aj presťahujú keď treba
• Plat od 1200 € podľa skúseností