Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Reservio

React vývojář

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2700 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané23.07.2021

Reservio je český rezervační systém, který usnadňuje plánování schůzek, skupinových lekcí a událostí. S více než 55 miliony rezervací v desetileté historii a podporou 12 jazyků spojuje podnikatele a jejich klienty z celého světa. Víme, že čas je nejcennější zdroj, a proto jsme vyvinuli software, který zjednodušuje proces tvorby rezervací a umožňuje tak podnikatelům soustředit se na to, co umí nejlépe.

Náplň práce

Představ si, že nastoupíš někam, kde se budeš moct svobodně rozhodovat, jakým způsobem uchopíš a naprogramuješ produkt. Produkt, který bude dávat smysl tobě i zákazníkovi. Zní to pro tebe nereálně? V Reserviu je to realita. Vymazlili jsme si vlastní online rezervační systém a během několika let jsme se stali jedním z největších rezervačních systémů na světě.

Co přesně na tebe čeká za výzvy?

  • Právě připravujeme redesign aplikace, která bude naprosto boží. Můžeš být u toho!
  • Ve spolupráci s naším product designerem budeš ladit UX na špičkovou úroveň.
  • Když si budeš chtít odpočinout od mobilních aplikací, můžeš klidně zkusit React na webu.

Jak technicky fungujeme?

  • Na webový frontend používáme React framework NextJS.
  • Mobilní aplikace píšeme v React Native.
  • Backendy píšeme v PHP a s frontendem komunikují přes GraphQL nebo REST.
  • Na dokumentaci používáme Confluence, na management tasků Jiru.
  • Designy a designový systém máme ve Figmě.
  • Co jde, tak automatizujeme. Takže svůj kód můžeš klidně hned první den nasadit do produkce, kde jej uvidí desetitisíce uživatelů.

Požiadavky

O tobě
Jsi senior a nebojíš se přicházet s novými řešeními a vlastními nápady. Jsi nadšenec do technologií, nebojíš se nových trendů a máš odvahu je použít. U nás nebudeš anonymní programátor/ka, co akorát slepě plní zadané úkoly. Svěříme ti část produktu, které se budeš do hloubky věnovat, a kterou budeš posuzovat. A společně s produktem se budeš rozvíjet i ty. A když budeš chtít, můžeš u nás dělat i mobilní aplikace v React Native.

Co umíš dobře?

  • React, JavaScript, TypeScript, případně framework NextJS.
  • Psát testy v Jest.
  • Spravovat svoji práci pomocí Gitu a dělat code review.
  • CSS3, případně zkušenosti s CSS-in-JS.

Ze statistik vyplývá, že ženy se přihlásí jenom, když splní 100% požadavků, a muži se hlásí, už když splňují 60% požadovaného. Výše je to, co bys fakt umět měl/a. A co ti může získat další plusové body?

  • Víš, jak komunikovat s REST nebo GraphQL a máš už nějakou zkušenost s psaním Single Page Aplikací.
  • Máš povědomí o fungování Redux, GraphQL a Apollo Client.
  • Máš už zkušenost s React Native.

Ponúkame

Proč do toho jít?

  • Budeš pracovat na jednom projektu, který má smysl a hodnotu. Naše služba zjednodušuje život lidem po celém světě.
  • Nejsme korporát a bude nás zajímat tvůj názor. Budeš mít slovo.
  • U nás si můžeš vyzkoušet nové nástroje a technologie.
  • Je tu velký prostor pro profesionální i osobní růst.
  • Nemyslíme jen na sebe. Na začátku koronavirové krize jsme spustili portál www.zachranmesluzby.cz, který podporuje podnikatele ve službách. Na webu CzechCrunch si můžeš přečíst, jak pomáháme s testováním koronaviru.

Nejsi ještě pořád přesvědčený/á? Podívej se na přehled dalších výhod:

  • U nás nebudeš stagnovat. Školení a jazykové kurzy jsou samozřejmostí.
  • Nestojíme v 8 ráno na značkách. Flexibilita u nás není jenom prázdná fráze. Máme pružnou pracovní dobu a home office nám není cizí (obzvlášť v současnosti je nezbytný)
  • Máš dítě? Pak oceníš možnost využívat firemní školku. Pokud dítě nemáš, o důvod víc si ho pořídit.
  • Multisportka už na tebe čeká!
  • A taky snídaně, dobroty, čaj a výborná káva.
  • V neposlední řadě se můžeš těšit na přátelský kolektiv. Na nic si nehrajeme a když si potřebujeme vyčistit hlavu, odskočíme si na firemní zahradu, kde pěstujeme zeleň, chováme hmyz a grilujeme. Novým koníčkům jsme otevřeni! :-)
    Nabízíme samozřejmě mnohem více, ale o tom si rádi popovídáme na osobní schůzce nebo přes videohovor.

Články z magazínu

Zobraziť všetky