Go back Späť
Non-Tech

Senior Country Manager pre Slovensko

Refresher

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 100000 eur

Dátum pridania: 22.02.2019

REFRESHER sa z malého školského projektu bez biznis plánu vypracoval na najčítanejší lifestyle web na Slovensku a v Česku. Tvoria ho nadmieru pracovití a motivovaní ľudia, ktorí sa neboja o veciach hovoriť. Od úplného začiatku udávame trendy v oblasti módy, hudby, či technológií a súčasne sme inšpiráciou pre ostatné médiá. Venujeme sa témam, ktoré hýbu mladými ľuďmi a dokumentujeme dianie doma a v zahraničí. Naším cieľom je budovať modernú generáciu s otvorenou mysľou.

Náplň práce

Čo znamená Country Manager?
Budeš zabezpečovať každodennú operatívu, optimalizovať procesy a zároveň sa postaráš o manažment ľudských a finančných zdrojov. Staneš sa prvým kontaktom pre zamestnancov a obchodných partnerov na Slovensku. Jednoducho povedané: budeš pravá ruka CEO.

Za čo budeš zodpovedný?
Za svojich ľudí a rozvoj firmy. Tvojím cieľom bude zabezpečiť implementáciu stratégie, nastavovanie procesov, budovanie obchodných vzťahov a udržiavanie rozpočtu. Pre svojich ľudí budeš motiváciou a spoločne vybudujete silnú firemnú REFRESHER kultúru. A aby sme nezabudli – aj operatíva bude tvoj denný chlieb.

Požiadavky

Akého človeka hľadáme?
Dostatočne skúseného a naskillovaného na to, aby viedol rýchlo rastúci projekt v dynamickom prostredí
Vnútorne motivovaného, zameraného na dosahovanie výsledkov
Sebavedomého, pracovitého lídra
People managera, osobu, ktorá chápe potreby, túžby a požiadavky jednotlivcov
Osobu, ktorá dokáže určovať priority, fungovať v neistote a zvládať stres

Plusom bude, ak k tomu všetkému pridáš:
Skúsenosti s vedením aspoň 15+ členného tímu, resp. viacerých tímov
Aspoň 5 rokov skúseností z rôznych projektov, ktoré majú za sebou trajektóriu rastu
Predchádzajúca skúsenosť aj zo start-upového prostredia, či viac procesovo orientovaného korporátu

Ponúkame

Čo ti vieme ponúknuť?
Príležitosti ovplyvňovať celé generácie a dianie na Slovensku a v Česku s medzinárodným presahom
Priestor na aktívne zapájanie sa do smerovania projektov a firmy
Benefity spojené s prácou v lifestyle médiu - získaš prístup k exkluzívnym informáciám, oblečenie a vstupy na najväčšie podujatia a festivaly
Kredit na knihy, semináre, workshopy, školenia, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu
Kolegov, jedincov so širokou škálou skúseností, o ktoré sú ochotní sa podeliť
Nechýba ani uvoľnená atmosféra a príjemné pracovné prostredieIdeš do toho?
Pracovať budeš z Bratislavy.
Do práce nastúpiš ideálne v Q3-Q4/2019, ale záleží na dohode.
Ponúkame ti základný plat od 2000 EUR + bonusy, pričom odmena sa viaže na tvoje skúsenosti a zručnosti. Premietnuť by sa do neho mali tvoje pracovné a firemné výsledky.

Refresher sa snaží byť kreatívny, pohodový, profesionálny, spoľahlivý, lojálny a nastavovať trendy. Ty by si nemal byť iný. Preto sa ozveme len uchádzačom, ktorí budú spĺňať naše podmienky.

Mám záujem

Mám záujem