Go back Späť
Non-Tech

Sales Representative pre REFRESHER

REFRESHER

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 2500 eur

Dátum pridania: 17.04.2019

REFRESHER sa z malého školského projektu bez biznis plánu vypracoval na najčítanejší lifestyle web na Slovensku a v Česku. Tvoria ho nadmieru pracovití a motivovaní ľudia, ktorí sa neboja o veciach hovoriť. Od úplného začiatku udávame trendy v oblasti módy, hudby, či technológií a súčasne sme inšpiráciou pre ostatné médiá. Venujeme sa témam, ktoré hýbu mladými ľuďmi a dokumentujeme dianie doma a v zahraničí. Naším cieľom je budovať modernú generáciu s otvorenou mysľou.

Čo máš spraviť a ako sa prihlásiť?
Zavolaj ktorýkoľvek piatok od 14:00 do 15:00 na 00421 948 jedna-sedem-šesť 945.

Náplň práce

1. Nadväzovanie kontaktov a vzťahov s potenciálnymi klientmi
a/ Vytipovávanie firiem, ktorých produkty a služby sa k nám hodia
b/ Kontaktovanie a predstavenie našich služieb, primárne e-mailom, telefonicky, následne osobne.
c/ Na osobných stretnutiach, ktoré budeš viesť, predstavíš naše produkty a služby.

2. Vypracovávanie ponúk a návrhov na kampane u nás podľa požiadaviek a cieľov inzerentov

3. Ak kampaň zoberú, pripravíš “brief” - základné informácie, dohliadneš na realizáciu.

4. Všetky tieto informácie si budeš zapisovať a organizovať s dostupnými zdrojmi organizácie, prípadne budeš delegovať aktivity.

5. Skontroluješ, či kampaň prebehla v poriadku a dohliadneš na fakturáciu a prípravu reportu.

V prípade dlhodobých inzerentov a partnerov budeš súčasťou udržiavania vzťahov. Budeš sa im pripomínať či im predstavovať nové, pre nich relevantné produkty a služby.

Okrem bežných povinností ešte:
- návrhy na vytvorenie nových produktov, služieb, postupov, projektov
- case studies z tvojich kampaní
- štúdium a vzdelávanie sa v oblasti digitálnych technológií

Požiadavky

Koho hľadáme?

Si cieľavedomá, vytrvalá a osoba orientovaná na výsledky.

Dokážeš si udržať chladnú hlavu aj v napätej situácii. Vieš byť milý (alebo aspoň ostať kľudný) aj pri extrémne nepríjemnej a odutej predavačke v nákupnom centre po dlhom dni.

Chceš sa učiť a neustále ísť vpred, vyššie a vieš, že je stále čo zlepšovať. Učíš sa zo svojich chýb, ale aj úspechov.

Ideálne ak máš skúsenosti s prácou v mediálnej, reklamnej alebo kreatívnej agentúre - buď sales representative, alebo account manager. Keď si v živote nič podobné nerobil, nevadí. My ťa naučíme.

Nemáš problém ráno vybehnúť na stretko, zo stretka na druhé stretnutie a medzitým vybaviť pár telefonátov, spísať svoju aktivitu a dohadovať už agendu na ďalší týždeň. Denne aspoň 20 telefonátov a 3 stretnutia pre teba nebude vôbec veľa.

Máš rád poriadok a všetko máš pekne zorganizované. O všetkom, čo sa ťa týka, musíš mať prehľad a mať skategorizované a spísané. K tomu ti pomôžu nástroje, ktoré ti poskytneme, ale stále sú to len neefektívne prostriedky, ak ich nebudeš využívať.

Angličtina. Musíš byť schopný naštudovať si anglický text. Ideálne ak nebude pre teba problém zvládať prezentáciu v cudzom jazyku alebo viesť obchodný rozhovor.

Rovnako ani gramatika a nemal by si problém napísať odstavec “marketingového” textu. Nebude to tvoja práca, ale podobné schopnosti sa ti pri práci obchodníka budú hodiť. Budeš robiť prezentácie a vysvetľovať benefity produktov. Očakávame schopnosť pekne odprezentovať (vizuálne aj slovne) svoje myšlienky.

Základy excelu zvládaš (formátovanie, základné matematické operácie s bunkami, odkazovanie, podmienky).

Mladý duchom.

Ideálne ak si študoval marketing alebo manažment a samozrejme vieš čo je značka, marketingový mix, positioning a nemal by si problém vymyslieť aj kreatívnu časť kampane na refresheri pre akéhokoľvek klienta. Ak si neštudoval dané zameranie, my si overíme tvoje schopnosti.

Nechceme niekoho, kto príde do práce, spraví čo má a pojde domov. Očakávame, že budeš žiť Refresherom, sledovať svojich klientov a naše aktivity prirodzene.

Ponúkame

V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru.

Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov.
Máme kancelárie, dostaneš svoj stôl, zariadenie (alebo môžeš využívať svoje, všetko máme v oblakoch), telefón.

Z času na čas si môžeš vybrať niečo z Queens.cz, máme lístky na filmové predpremiéry, na rôzne zaujímavé, ale aj zvláštne akcie, festivaly po Slovensku, Česku, Európe.

Flexibilný pracovný čas a home office po dohode, značnú voľnosť pri dosahovaní výsledkov.

Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy.

Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.

Mám záujem

Mám záujem

REFRESHER má aktuálne 2 pracovné ponuky