Go back Späť
Non-Tech

Junior Sales Representative

REFRESHER

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 3000 eur

Dátum pridania: 27.01.2019

Sme Refresher, fresh web pre fresh ľudí. Dokážeme článkom naštartovať kariéru umelca alebo utlmiť divný trend. Okrem vtipných a jednoduchých článkov sa snažíme tvoriť aj hodnotné a náučné texty, predstavovať lokálnych hudobníkov, podnikateľov a iných šikovných ľudí. Píšeme recenzie, natáčame reportáže a rôzne videá. Vymýšľame stále niečo nové, každý deň sa zlepšujeme, či už pri tvorbe obsahu, manažmente alebo s technickými vylepšeniami na stránke.

Náplň práce

1. Nadväzovanie kontaktov a vzťahov s potenciálnymi klientmi
a/ Vytipovávanie firiem, ktorých produkty a služby sa k nám hodia
b/ Kontaktovanie a predstavenie našich služieb, primárne e-mailom, telefonicky, následne osobne.
c/ Na osobných stretnutiach, ktoré budeš viesť, predstavíš naše produkty a služby.

2. Vypracovávanie ponúk a návrhov na kampane u nás podľa požiadaviek a cieľov inzerentov

3. Ak kampaň zoberú, pripravíš “brief” - základné informácie, dohliadneš na realizáciu.

4. Všetky tieto informácie si budeš zapisovať a organizovať s dostupnými zdrojmi organizácie, prípadne budeš delegovať aktivity.

5. Skontroluješ, či kampaň prebehla v poriadku a dohliadneš na fakturáciu a prípravu reportu.

V prípade dlhodobých inzerentov a partnerov budeš súčasťou udržiavania vzťahov. Budeš sa im pripomínať či im predstavovať nové, pre nich relevantné produkty a služby.

Okrem bežných povinností ešte:
- návrhy na vytvorenie nových produktov, služieb, postupov, projektov
- case studies z tvojich kampaní
- štúdium a vzdelávanie sa v oblasti digitálnych technológií

Požiadavky

- Si cieľavedomá, vytrvalá a osoba orientovaná na výsledky.
- Dokážeš si udržať chladnú hlavu aj v napätej situácii. Vieš byť milý (alebo aspoň ostať kľudný) aj pri extrémne nepríjemnej a odutej predavačke v nákupnom centre po dlhom dni.
- Chceš sa učiť a neustále ísť vpred, vyššie a vieš, že je stále čo zlepšovať. Učíš sa zo svojich chýb, ale aj úspechov.
- Ideálne ak máš skúsenosti s prácou v mediálnej, reklamnej alebo kreatívnej agentúre - buď sales representative, alebo account manager. Nie je podmienkou.
- Nemáš problém ráno vybehnúť na stretko, zo stretka na druhé stretnutie a medzitým vybaviť pár telefonátov, spísať svoju aktivitu a dohadovať už agendu na ďalší týždeň. - - Denne aspoň 20 telefonátov a 3 stretnutia pre teba nebude vôbec veľa.
- Máš rád poriadok a všetko máš pekne zorganizované. O všetkom, čo sa ťa týka, musíš mať prehľad a mať skategorizované a spísané. K tomu ti pomôžu nástroje, ktoré ti poskytneme, ale stále sú to len neefektívne prostriedky, ak ich nebudeš využívať.
- Angličtina. Musíš zvládať prezentáciu v cudzom jazyku alebo viesť obchodný rozhovor, nemáš problém prečítať a pochopiť anglický text, prípadne audio.
- Rovnako ani gramatika a nemal by si problém napísať odstavec “marketingového” textu. Nebude to tvoja práca, ale podobné schopnosti sa ti pri práci obchodníka budú hodiť. Budeš robiť prezentácie a vysvetľovať benefity produktov. Očakávame schopnosť pekne odprezentovať (vizuálne aj slovne) svoje myšlienky.
- Základy excelu zvládaš lavou zadnou (formátovanie, základné matematické operácie s bunkami, odkazovanie, podmienky).
- Mladý duchom. Nejaké skúsenosti zo sales výhoda.
- Ideálne ak si študoval marketing alebo manažment a samozrejme vieš čo je značka, marketingový mix, positioning a nemal by si problém vymyslieť aj kreatívnu časť kampane na refresheri pre akéhokoľvek klienta. Škola ale nie je nutnosť, schopnosť myslieť kreatívne áno.

Ponúkame

- V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru.
- Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov.
- Máme kancelárie, dostaneš svoj stôl, zariadenie (alebo môžeš využívať svoje, všetko máme v oblakoch), telefón.
- Z času na čas si môžeš vybrať sneakers podľa vlastného gusta vo Footshope, máme lístky na filmové predpremiéry, na rôzne zaujímavé, ale aj zvláštne akcie, festivaly po Slovensku, Česku, Európe.
- Flexibilný pracovný čas a home office po dohode, značnú voľnosť pri dosahovaní výsledkov.
- Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy.
- Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.

Informácie ku platu:
900 je základ, obchodníci dostávajú 10% províziu z predaného mediálneho priestoru. Šikovný "obchoďák" sa dopracuje za rok na odmenu nad 2000eur plus mesačne.

Mám záujem

Mám záujem

REFRESHER má aktuálne 2 pracovné ponuky

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 2 ďalšie. Zobraziť všetky