Go back Späť
Non-Tech

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Sales Representative

REFRESHER

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 3000 eur

Dátum pridania: 27.01.2019

Sme Refresher, fresh web pre fresh ľudí. Dokážeme článkom naštartovať kariéru umelca alebo utlmiť divný trend. Okrem vtipných a jednoduchých článkov sa snažíme tvoriť aj hodnotné a náučné texty, predstavovať lokálnych hudobníkov, podnikateľov a iných šikovných ľudí. Píšeme recenzie, natáčame reportáže a rôzne videá. Vymýšľame stále niečo nové, každý deň sa zlepšujeme, či už pri tvorbe obsahu, manažmente alebo s technickými vylepšeniami na stránke.

Náplň práce

  1. Nadväzovanie kontaktov a vzťahov s potenciálnymi klientmia/ Vytipovávanie firiem, ktorých produkty a služby sa k nám hodiab/ Kontaktovanie a predstavenie našich služieb, primárne e-mailom, telefonicky, následne osobne.c/ Na osobných stretnutiach, ktoré budeš viesť, predstavíš naše produkty a služby.2. Vypracovávanie ponúk a návrhov na kampane u nás podľa požiadaviek a cieľov inzerentov3. Ak kampaň zoberú, pripravíš “brief” - základné informácie, dohliadneš na realizáciu.4. Všetky tieto informácie si budeš zapisovať a organizovať s dostupnými zdrojmi organizácie, prípadne budeš delegovať aktivity.5. Skontroluješ, či kampaň prebehla v poriadku a dohliadneš na fakturáciu a prípravu reportu.V prípade dlhodobých inzerentov a partnerov budeš súčasťou udržiavania vzťahov. Budeš sa im pripomínať či im predstavovať nové, pre nich relevantné produkty a služby.Okrem bežných povinností ešte:- návrhy na vytvorenie nových produktov, služieb, postupov, projektov- case studies z tvojich kampaní- štúdium a vzdelávanie sa v oblasti digitálnych technológií

Požiadavky

Ponúkame

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 3 ďalšie. Zobraziť všetky