Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Content Creative & Execution

Refresher

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 eur

Dátum pridania: 24.01.2019

Sme Refresher, fresh web pre fresh ľudí. Dokážeme článkom naštartovať kariéru umelca alebo utlmiť divný trend. Okrem vtipných a jednoduchých článkov sa snažíme tvoriť aj hodnotné a náučné texty, predstavovať lokálnych hudobníkov, podnikateľov a iných šikovných ľudí. Píšeme recenzie, natáčame reportáže a rôzne videá. Vymýšľame stále niečo nové, každý deň sa zlepšujeme, či už pri tvorbe obsahu, manažmente alebo s technickými vylepšeniami na stránke.

Náplň práce

Čo budeš robiť?Vymýšľať reklamné kampane a obsah, ktorý sa hodí na Refresher pre najväčšie, ale aj menšie značkyVymýšľať vlastné projekty a špeciálny obsah, ktorý vyprodukuje a uverejní RefresherDávať kreatívnu podporu obchodnému tímu - vymýšľať spôsoby a možnosti vytvorenia obsahu, ktory následne môžu zobchodovaťRealizovať to, čo si vymyslel/aVytvárať obsah pre Instagram, Youtube, Facebook Refresheru a mať na starosti tieto profilyDohliadať na to, aby všetko spĺňalo požiadavky redakcie, klientov - po kvalitatívnej, kvantitatívnej stránke, ale aj deadlineovoBudeš koordinovať točenia rozhovorov, videoankiet, reportáží. Niekedy aj neskoro večer alebo cez víkendy, ak treba

Požiadavky

Aspoň 1, ideálne 2 roky práce v mediálnej, reklamnej, kreatívnej agentúre alebo produkčnej spoločnostiZvládaš Excel, Powerpoint/Keynote - samozrejmosť, len tak pre istotu...Poznáš dobre svet Facebooku, Instagramu a YoutubeGrafické práce, respektíve vieš pripraviť dokument do podoby, ktorá je prezentovateľná a vizuálne atraktívnaGramatika, štylistika, keďže budeš komunikovať aj s verejnosťouVzdelanie: “nejaká tá vysoká škola” by bola ideálna. Nie je to nutnosť, no potešíZnalosti marketingu, marketingovej komunikácie a budovania značky

Ponúkame

V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféruVeľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojovSem-tam si môžeš vybrať sneakers podľa vlastného gusta v Queense, máme lístky na filmové predpremiéry, na rôzne zaujímavé, ale aj zvláštne akcie, festivaly po Slovensku, Česku, Európe...Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy. Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastuFresh kancelárie, ktoré sú prispôsobené pre potreby mladých ľudí