REFRESHER

Web Designer

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 1498 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané17.10.2021

Náplň práce

  • Príprava a doladenie wire frame-ov na základe želanej funkcionality
  • Príprava dizajnu na základe opísanej funkcionality alebo wire frame-ov
  • Spolupráca s webdevelopermi a produktovým manažérom pri navrhovaní funkcionality
  • Focus len na webové a mobilné aplikácie a funkcionality na nich
  • Budeš robiť detail článku čo má 20 miliónov zobrazení za mesiac ale napríklad niekedy aj ultrakomplexný interný odmeňovací systém čo bude využívať 50 ľudí
  • Budeme zlepšovať refresher (SK,CZ,COM), jeho mobilnú appku, UI/UX a ďalšie podprojekty ako je filmová databáza (https://refresher.sk/filmy-a-serialy/databaza) alebo Benefity (https://refresher.sk/benefity)

Požiadavky

Figma - všetky podklady budeš pripravovať vo figme
UI - chceli by sme mať top-notch user interface
UX - Nechceme len pekné veci - chceme ich hlavne použiteľné a ľahko ovládateľne. Na webe máme veľké množstvo informácií a funkcionalít, ktoré treba upratať.

Samostatnosť a proaktívnosť - Máme roadmapu a veci, ktoré treba "vyrobiť" a vylepšiť, ale budeme radi, ak budeš prichádzať s poznatkami, nápadmi a návrhmi na vylepšenie a implementáciu

Ponúkame

Môžeš robiť full remote, s flexibilným pracovným časom. Niekedy to môže byť intenzívnejšie, ale bežný stav je taký, že stačí sa nám zatiaľ raz do týždňa vidieť.

Ľudský prístup a adekvátne ohodnotenie k tvojmu výkonu

Knihy, lístky na eventy, do kina, festivaly, 30% zľavu na oblečenie vo footshope.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top