REFRESHER

Head of Native Advertising

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané28.07.2021

Náplň práce

  • Spolupracovať s videoprodukciou, copywritermi a traffic managermi (dohliadačmi a plánovačmi kapacít).
  • Dohliadať na návrh na kreatívu od produkcie a copywriterov, či spĺňajú brief a ciele klienta, či sú v súlade s komunikáciou a hodnotami Refresheru. Chceme pekné, funkčné a hodnotné veci.
  • Aktívne sa zúčastňovať na kreovaní nápadov, brainstormingu a vylepšovaní našich výstupov. Nebudeš nápady len spisovať a feedbackovať, ale aktívne zlepšovať, navrhovať.
  • Dohliadať na zrealizované výstupy predtým, ako ich pošleme klientovi. Dávať spätnú väzbu na vylepšenie a zapracovanie obsahu.
  • Analyzovať výstupy a vyhodnocovať, čo fungovalo, čo nie a prečo.
  • B2B komunikácia našich aktivít. Prirodzenou formou cez naše B2B komunikačné kanály – Linkedin, newsletter a priame prezentácie na klientov v spolupráci s obchodným oddelením. Prezentácie a účasť na relevantných podujatiach.
  • Pracovať na tom, aby naše služby a produkty boli inovatívne.
  • Budeš ľudí riadiť a budovať si svoj tím.

Požiadavky

  • Funkcie v Exceli, skill spraviť peknú prezku a v prípade potreby schopnosť ísť prezentovať a komunikovať s klientom sú asi prirodzený základ, o ktorom by sme tu nemuseli písať, ale pre istotu ho spomenieme.
  • Marketingové vzdelanie. Rozumieš pojmom ako branding, dokážeš vysvetliť positioning a to, ako môže zohrávať rolu v natívnom obsahu a inzercii na Refresheri.
  • Základná teória o performance marketingu, zákazníckom správaní, rozhodovacom procese zákazníka a schopnosť prepojiť to s realitou.
  • Ideálne relevantné skúsenosti, aspoň 1 – 2 roky z odvetvia reklamy alebo tvorby (ideálne písaného) obsahu.

Ponúkame

  • Ľudí, ktorých ich práca baví a často je súčasťou aj ich osobného života.
  • Relatívne rýchlorastúcu firmu.
  • Možnosť rozvíjať ľudí a mať pozitívny vplyv na ich budúcnosť.
  • Budeš pracovať vo finančne nezávislej, čisto slovenskej firme, ktorá mesačne obsluhuje približne dva milióny ľudí, má 10-ročnú históriu a silné meno na mediálnom trhu.
  • V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru.
  • Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov.
  • Vstupy na festivaly, lístky do kina, zľavy na oblečenie.
  • Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy.
  • Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.