REFRESHER

Sales Representative / Obchodný zástupca

FormaFull-time

Plat1100 — 3400 €

Úroveň

Pridané26.02.2021

Náplň práce

  1. Nadväzovanie kontaktov a vzťahov s potenciálnymi klientmi.

Dostaneš časť klientov, na ktorých máme kontakty a sú u nás aktívni odberatelia. Ďalších získaš ako potenciálnych klientov, ktorým Refresher budeš musieť odprezentovať a pripraviť pre nich vhodné riešenia. Určité percento klientov si budeš zháňať ty.

  1. Vypracovávanie ponúk a návrhov na kampane u nás podľa požiadaviek a cieľov inzerentov v spolupráci s marketingovým a produkčným oddelením v Refresheri.

3 Realizáciu kampaní a reportovanie majú na starosti iný kolegovia, ale budeš mať o všetkom prehľad a s klientom budeš naďalej v kontakte. Po odbehnutí kampane vystavíš faktúru a pošleš report.

Okrem bežných povinností ešte:

  • návrhy na vytvorenie nových produktov, služieb, postupov, projektov
  • case studies z tvojich kampaní
  • štúdium a vzdelávanie sa v oblasti digitálnych technológií

Požiadavky

  • Si cieľavedomá, vytrvalá a osoba orientovaná na výsledky.
  • Dokážeš si udržať chladnú hlavu aj v napätej situácii. Vieš byť milý (alebo aspoň ostať kľudný) aj pri extrémne nepríjemnej a odutej predavačke v nákupnom centre po dlhom dni.
  • Chceš sa učiť a neustále ísť vpred, vyššie a vieš, že je stále čo zlepšovať. Učíš sa zo svojich chýb, ale aj úspechov.
  • Ideálne ak máš skúsenosti s prácou v mediálnej, reklamnej alebo kreatívnej agentúre, buď ako sales representative, alebo account manager. Keď si v živote nič podobné nerobil, nevadí. My ťa naučíme.
  • Nemáš problém ráno vybehnúť na stretko, zo stretka na druhé stretnutie a medzitým vybaviť pár telefonátov, spísať svoju aktivitu a dohadovať už agendu na ďalší týždeň. - - Denne aspoň 20 telefonátov a 3 stretnutia pre teba nebude vôbec veľa.
  • Máš rád poriadok a všetko máš pekne zorganizované. O všetkom, čo sa ťa týka, musíš mať prehľad a mať skategorizované a spísané. K tomu ti pomôžu nástroje, ktoré ti poskytneme, ale stále sú to len neefektívne prostriedky, ak ich nebudeš využívať.
    Angličtina. Musíš byť schopný naštudovať si anglický text. Ideálne ak nebude pre teba problém zvládať prezentáciu v cudzom jazyku alebo viesť obchodný rozhovor.
  • Rovnako ani gramatika a nemal by si problém napísať odstavec “marketingového” textu. Nebude to tvoja práca, ale podobné schopnosti sa ti pri práci obchodníka budú hodiť. Budeš robiť prezentácie a vysvetľovať benefity produktov. Očakávame schopnosť pekne odprezentovať (vizuálne aj slovne) svoje myšlienky.
  • Základy excelu zvládaš (formátovanie, základné matematické operácie s bunkami, odkazovanie, podmienky).
  • Mladý duchom.
  • Ideálne ak si študoval marketing alebo manažment a samozrejme vieš čo je značka, marketingový mix, positioning a nemal by si problém vymyslieť aj kreatívnu časť kampane na refresheri pre akéhokoľvek klienta. Ak si neštudoval dané zameranie, my si overíme tvoje schopnosti.
  • Nechceme niekoho, kto príde do práce, spraví čo má a pojde domov. Očakávame, že budeš žiť Refresherom, sledovať svojich klientov a naše aktivity prirodzene.

Ponúkame

  • V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru.
  • Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov.
    Máme kancelárie, dostaneš svoj stôl, zariadenie (alebo môžeš využívať svoje, všetko máme v oblakoch), telefón.
  • Z času na čas si môžeš vybrať niečo z Queens.cz, máme lístky na filmové predpremiéry, na rôzne zaujímavé, ale aj zvláštne akcie, festivaly po Slovensku, Česku, Európe.
  • Flexibilný pracovný čas a home office po dohode, značnú voľnosť pri dosahovaní výsledkov.
  • Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy.
  • Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.